TARİH | SPOR SALONU | SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
3 Haziran 2024 Pazartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:00 | EMLAK KONUT | PARLAYAN YILDIZLAR | U11K KLS GR |
3 Haziran 2024 Pazartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 18:30 | TENİS ESKRİM DAĞ./ İSTANBUL VARDAR B | PAMUKSPOR GELİŞİM / ADA YILDIZLARI A | U18B E FNL GR 3-4'LÜK |
3 Haziran 2024 Pazartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 20:00 | TENİS ESKRİM DAĞ./ İSTANBUL VARDAR B | PAMUKSPOR GELİŞİM / ADA YILDIZLARI A | U18B E FNL GR FİNAL |
3 Haziran 2024 Pazartesi | AHMET CÖMERT S.S. | 18:30 | DEV ATAŞEHİR B | TEŞVİKİYE AKADEMİ B | U14B E KLS GR 3-4'LÜK |
3 Haziran 2024 Pazartesi | AHMET CÖMERT S.S. | 20:00 | BEŞİKTAŞ B | BASKETBOLUN YILDIZLARI | U14B E KLS GR FİNAL |
3 Haziran 2024 Pazartesi | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 18:30 | AÇI GENÇLİK | İSTANBUL UTKU | U10 KIZ |
3 Haziran 2024 Pazartesi | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 20:00 | İSTANBUL BASKET | SPOR VİZYON | U16B E KLS GR ÇF |
3 Haziran 2024 Pazartesi | BÜYÜKÇEKMECE GAZANFER BİLGE S. S. | 18:30 | ANKA AVRUPA | STARLARIN DOĞUŞU | U10C E AVR KLS BGR |
3 Haziran 2024 Pazartesi | BÜYÜKÇEKMECE GAZANFER BİLGE S. S. | 20:00 | AVRUPA KARŞIYAKA | YEŞİLKÖY YILDIZLARI | U11C E AVR FNL AGR |
3 Haziran 2024 Pazartesi | CAFERAĞA S.S. | 17:00 | ÇENGEL AKADEMİ A | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ A | U16B E KLS GR ÇF |
3 Haziran 2024 Pazartesi | CAFERAĞA S.S. | 18:30 | CAAN B | İSTANBUL KARŞIYAKA | U14C E ASYA KLS GR YF |
3 Haziran 2024 Pazartesi | CAFERAĞA S.S. | 20:00 | BOĞAZİÇİ | İSTANBUL KARŞIYAKA | U18C E ASYA FNL GR |
3 Haziran 2024 Pazartesi | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 17:00 | ANABİLİM | KADIKÖY İSTANBUL | U10B E KLS GR |
3 Haziran 2024 Pazartesi | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 18:30 | ANKA ANADOLU A / TİTAN AKD B | OLİMPOS / USA BASKETBOL | U18B E KLS GR 7/8 |
3 Haziran 2024 Pazartesi | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 20:00 | ANKA ANADOLU A / TİTAN AKD B | OLİMPOS / USA BASKETBOL | U18B E KLS GR 5/6 |
3 Haziran 2024 Pazartesi | KURTKÖY S.S. | 17:00 | 10 SPOR KULÜBÜ | SUADİYE | U16C E ASYA KLS GR YF |
3 Haziran 2024 Pazartesi | KURTKÖY S.S. | 18:30 | MAVİ BİRLİK | ÜSKÜDAR BASKETBOL | U18C E KLS ASYA FNL GR |
3 Haziran 2024 Pazartesi | KURTKÖY S.S. | 20:00 | UFUKCAN AYDIN | KARŞIYAKA DOĞAN | U16C E ASYA FNL GR YF |
4 Haziran 2024 Salı | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:00 | İSTANBUL GENÇ SPORCULAR | DAÇKA ŞERİFALİ | U11A K FNL GR |
4 Haziran 2024 Salı | BAYRAMPAŞA S.S. | 18:30 | GÜNGÖREN BELEDİYESİ | ÇENGELSPOR | U10 KIZ |
4 Haziran 2024 Salı | BAYRAMPAŞA S.S. | 20:00 | İSTANBUL YANKI | ÇENGELSPOR | U12B K KLS AGR |
4 Haziran 2024 Salı | AHMET CÖMERT S.S. | 17:00 | SPOR FABRİKASI A | İSTANBUL BASKET | U10B E KLS GR |
4 Haziran 2024 Salı | AHMET CÖMERT S.S. | 18:30 | FESA B / DUDULLU OSB B | SULTANGAZİ BEL. / BEST BASKETBOL | U18B E FNL GR 7/8 |
4 Haziran 2024 Salı | AHMET CÖMERT S.S. | 20:00 | FESA B / DUDULLU OSB B | SULTANGAZİ BEL. / BEST BASKETBOL | U18B E FNL GR 5/6 |
4 Haziran 2024 Salı | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 18:30 | İSTANBUL VARDAR | AÇI GENÇLİK | U16B K FNL GR |
4 Haziran 2024 Salı | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 20:00 | AÇI GENÇLİK | İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL | U12B K FNL BGR |
4 Haziran 2024 Salı | BÜYÜKÇEKMECE GAZANFER BİLGE S. S. | 17:00 | |||
4 Haziran 2024 Salı | BÜYÜKÇEKMECE GAZANFER BİLGE S. S. | 18:30 | BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASKET | PERTEVNİYAL | U11C E AVR FNL AGR |
4 Haziran 2024 Salı | BÜYÜKÇEKMECE GAZANFER BİLGE S. S. | 20:00 | BÜYÜKÇEKMECE BASK. / BAHÇEŞEHİR BASK İHT | ALTINYILDIZ / YEŞİLKÖY YILDIZLARI B | U12C E AVR FNL GR YF |
4 Haziran 2024 Salı | CAFERAĞA S.S. | 17:00 | BEYLERBEYİ | CAAN B / İSTANBUL KARŞIYAKA | U14B KLS GR FNL GR |
4 Haziran 2024 Salı | CAFERAĞA S.S. | 18:30 | İSTANBUL DEV | TENİS ESKRİM DAĞCILIK B | U16B E KLS GR ÇF |
4 Haziran 2024 Salı | CAFERAĞA S.S. | 20:00 | PARLAYAN YILDIZLAR | TENİS ESKRİM DAĞCILIK | U11A ERK |
4 Haziran 2024 Salı | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 17:00 | BOĞAZİÇİ | ROTA AKADEMİ | U18C E ASYA FNL GR |
4 Haziran 2024 Salı | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 18:30 | BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK / ORİON A | HİGH TOUCH B / GENÇ NESİL İSTANBUL | U18B E KLS GR 3-4'LÜK |
4 Haziran 2024 Salı | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 20:00 | BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK / ORİON A | HİGH TOUCH B / GENÇ NESİL İSTANBUL | U18B E KLS GR FİNAL |
5 Haziran 2024 Çarşamba | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:00 | ALLSTAR İSTANBUL | AVCILAR ATAK | U10 KIZ |
5 Haziran 2024 Çarşamba | BAYRAMPAŞA S.S. | 18:30 | ALLSTAR İSTANBUL / DEV ATAŞEHİR | KEMER BASKET / İBB | U10A E 3-4'LÜK |
5 Haziran 2024 Çarşamba | BAYRAMPAŞA S.S. | 20:00 | ALLSTAR İSTANBUL / DEV ATAŞEHİR | KEMER BASKET / İBB | U10A E FİNAL |
5 Haziran 2024 Çarşamba | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 17:00 | GENÇ NESİL İSTANBUL | BASKETBOLUN YILDIZLARI | U16B E KLS GR ÇF |
5 Haziran 2024 Çarşamba | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 18:30 | U16B E KLS GR YF | ||
5 Haziran 2024 Çarşamba | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 20:00 | U16B E KLS GR YF | ||
5 Haziran 2024 Çarşamba | BÜYÜKÇEKMECE GAZANFER BİLGE S. S. | 18:30 | OLİMPİK YILDIZLARI B | MİMAR SİNAN KOLEJİ | U12C E AVR KLS GR ELEME |
5 Haziran 2024 Çarşamba | BÜYÜKÇEKMECE GAZANFER BİLGE S. S. | 20:00 | ORİON | TEŞVİKİYE AKADEMİ | ÜMİT ERK B KLS GR |
5 Haziran 2024 Çarşamba | CAFERAĞA S.S. | 17:00 | FESA | AYKA A | U10B E FNL GR |
5 Haziran 2024 Çarşamba | CAFERAĞA S.S. | 18:30 | PARLAYAN YILDIZLAR | SPOR FABRİKASI B | U10B E FNL GR |
5 Haziran 2024 Çarşamba | YAKACIK İTO S.S. | 17:00 | BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B | AKADEMİ İSTANBUL A | U14A E KLS GR |
5 Haziran 2024 Çarşamba | YAKACIK İTO S.S. | 18:30 | ASYA KARTALLARI | BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ | U11K FNL GR |
5 Haziran 2024 Çarşamba | YAKACIK İTO S.S. | 20:00 | FENERBAHÇE | ASYA KARTALLARI | U12A K FNL GR |
5 Haziran 2024 Çarşamba | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 17:00 | DAÇKA ŞERİFALİ B | TİTAN AKADEMİ B | U16C E ASYA KLS GR YF |
5 Haziran 2024 Çarşamba | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 18:30 | U16B E KLS GR YF | ||
5 Haziran 2024 Çarşamba | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 20:00 | U16B E KLS GR YF | ||
5 Haziran 2024 Çarşamba | KURTKÖY S.S. | 17:00 | MAVİ BİRLİK | BESRA İSTANBUL | U18C E KLS ASYA FNL GR |
5 Haziran 2024 Çarşamba | KURTKÖY S.S. | 18:30 | BEYLERBEYİ | DUDULLU OSB B | U14B KLS GR FNL GR |
5 Haziran 2024 Çarşamba | KURTKÖY S.S. | 20:00 | AKADEMİ İSTANBUL B | ROTA AKADEMİ | U16C E ASYA FNL GR YF |
6 Haziran 2024 Perşembe | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:00 | KOCAMUSTAFAPAŞA | AÇI GENÇLİK | U12B K FNL BGR |
6 Haziran 2024 Perşembe | BAYRAMPAŞA S.S. | 18:30 | SPOR FABRİKASI A | ANABİLİM | U10B E KLS GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | BAYRAMPAŞA S.S. | 20:00 | SPOR FABRİKASI B | AYKA A | U10B E FNL GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 17:00 | SULTANGAZİ BELEDİYESİ | SUADİYE BASKETBOL | ÜMİT ERK A |
6 Haziran 2024 Perşembe | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 18:30 | İSTANBUL EFENDİLERİ | ÇATALCA BELEDİYESPOR | ÜMİT ERK B FNL GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 20:00 | YENİ LEVENT BASKETBOL | BOĞAZİÇİ B | ÜMİT ERK B FNL GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | BÜYÜKÇEKMECE GAZANFER BİLGE S. S. | 17:00 | |||
6 Haziran 2024 Perşembe | BÜYÜKÇEKMECE GAZANFER BİLGE S. S. | 18:30 | U12C E AVR FNL GR 3-4'LÜK | ||
6 Haziran 2024 Perşembe | BÜYÜKÇEKMECE GAZANFER BİLGE S. S. | 20:00 | U12C E AVR FNL GR FİNAL | ||
6 Haziran 2024 Perşembe | CAFERAĞA S.S. | 17:00 | İSTANBUL ALFA | MAVİ BİRLİK | U16C E ASYA FNL GR YF |
6 Haziran 2024 Perşembe | CAFERAĞA S.S. | 18:30 | TAN SPOR | ORG EŞREF BİTLİS | U11K KLS GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | CAFERAĞA S.S. | 20:00 | KADIKÖY İSTANBUL | CENNET | U12B K FNL GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | YAKACIK İTO S.S. | 17:00 | ALLSTAR İSTANBUL | GENÇ PAŞABAHÇE | U12K A FNL GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | YAKACIK İTO S.S. | 18:30 | BATI SPOR KULÜBÜ | ASYA KARTALLARI | U11K FNL GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | YAKACIK İTO S.S. | 20:00 | FEN SPOR | SARIYER BELEDİYESİ | U12B K FNL GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 17:00 | İSTANBUL KARŞIYAKA | ROTA AKADEMİ | U18C E ASYA FNL GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 18:30 | CAAN B / İSTANBUL KARŞIYAKA | DUDULLU OSB B | U14B KLS GR FNL GR |
6 Haziran 2024 Perşembe | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 20:00 | ÜSKÜDAR BASKETBOL | BESRA İSTANBUL | U18C E KLS ASYA FNL GR |
7 Haziran 2024 Cuma | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:00 | ORG EŞREF BİTLİS | EMLAK KONUT | U11K KLS GR |
7 Haziran 2024 Cuma | BAYRAMPAŞA S.S. | 18:30 | İSTANBUL BASKET | KADIKÖY İSTANBUL | U10B E KLS GR |
7 Haziran 2024 Cuma | BAYRAMPAŞA S.S. | 20:00 | BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK | KADIKÖY İSTANBUL | ÜMİT ERK A |
7 Haziran 2024 Cuma | AHMET CÖMERT S.S. | 17:00 | ATAKENT 34 | FENERBAHÇE | U12A K FNL GR |
7 Haziran 2024 Cuma | AHMET CÖMERT S.S. | 18:30 | İSTANBUL GENÇ SPORCULAR | BATI SPOR KULÜBÜ | U11K FNL GR |
7 Haziran 2024 Cuma | AHMET CÖMERT S.S. | 20:00 | |||
7 Haziran 2024 Cuma | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 18:30 | OLİMPİK YILDIZLAR B / MİMAR SİNAN KOLEJİ | BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ | U12C E AVR KLS GR 3-4'LÜK |
7 Haziran 2024 Cuma | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 20:00 | OLİMPİK YILDIZLAR B / MİMAR SİNAN KOLEJİ | BİZİMKENT | U12C E VAR KLS GR FİNAL |
7 Haziran 2024 Cuma | CAFERAĞA S.S. | 17:00 | KARTAL YILDIZLARI | HAREM | ÜMİT ERK B KLS GR |
7 Haziran 2024 Cuma | CAFERAĞA S.S. | 18:30 | PARLAYAN YILDIZLAR | İSTANBULLS | U10B E FNL GR |
7 Haziran 2024 Cuma | CAFERAĞA S.S. | 20:00 | BOĞAZİÇİ A | CAAN A | ÜMİT ERK B FNL GR |
7 Haziran 2024 Cuma | YAKACIK İTO S.S. | 17:00 | ALLSTAR İSTANBUL | HAZNEDAR DORUK | ÜMİT ERK A |
7 Haziran 2024 Cuma | YAKACIK İTO S.S. | 18:30 | ADA YILDIZLARI A | AVRUPA ELİT | ÜMİT ERK A |
7 Haziran 2024 Cuma | YAKACIK İTO S.S. | 20:00 | BAYRAKTAR PENDİK | ADA YILDIZLARI B | ÜMİT ERK B KLS GR |
7 Haziran 2024 Cuma | KURTKÖY S.S. | 17:00 | |||
7 Haziran 2024 Cuma | KURTKÖY S.S. | 18:30 | UFUKCAN AYDIN / KARŞIYAKA DOĞAN | İSTANBUL ALFA / MAVİ BİRLİK | U16C E AYSA FNL GR |
7 Haziran 2024 Cuma | KURTKÖY S.S. | 20:00 | DAÇKA ŞERİFALİ | EYÜP SULTAN BELEDİYESİ | U11K FNL GR |
7 Haziran 2024 Cuma | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 17:00 | |||
7 Haziran 2024 Cuma | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 18:30 | U16C E ASYA KLS GR 3-4'LÜK | ||
7 Haziran 2024 Cuma | MALTEPE MÜZAHİR SİLLE S.S. | 20:00 | U16C E ASYA KLS GR FİNAL | ||
8 Haziran 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 10:00 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 11:30 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 13:00 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 14:30 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 16:00 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:30 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | AHMET CÖMERT S.S. | 10:00 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | AHMET CÖMERT S.S. | 11:30 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | AHMET CÖMERT S.S. | 13:00 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | CAFERAĞA S.S. | 13:00 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | CAFERAĞA S.S. | 14:30 | PARLAYAN YILDIZLAR | AVCILAR ATAK | U12B K KLS BGR |
8 Haziran 2024 Cumartesi | CAFERAĞA S.S. | 16:00 | UFUKCAN AYDIN / KARŞIYAKA DOĞAN | AKADEMİ İSTANBUL B / ROTA AKADEMİ | U16C E AYSA FNL GR |
8 Haziran 2024 Cumartesi | CAFERAĞA S.S. | 17:30 | BESRA İSTANBUL | İSTANBUL GENÇ SPORCULAR | U12B K KLS AGR |
8 Haziran 2024 Cumartesi | CAFERAĞA S.S. | 19:00 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 10:00 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 11:30 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 13:00 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 14:30 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 16:00 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 17:30 | |||
8 Haziran 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 19:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | BAYRAMPAŞA S.S. | 10:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | BAYRAMPAŞA S.S. | 11:30 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | BAYRAMPAŞA S.S. | 13:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | BAYRAMPAŞA S.S. | 14:30 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | BAYRAMPAŞA S.S. | 16:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:30 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 10:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 11:30 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 13:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | CAFERAĞA S.S. | 13:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | CAFERAĞA S.S. | 14:30 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | CAFERAĞA S.S. | 16:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | CAFERAĞA S.S. | 17:30 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | CAFERAĞA S.S. | 19:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | KURTKÖY S.S. | 10:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | KURTKÖY S.S. | 11:30 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | KURTKÖY S.S. | 13:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | KURTKÖY S.S. | 14:30 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | KURTKÖY S.S. | 16:00 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | KURTKÖY S.S. | 17:30 | |||
9 Haziran 2024 Pazar | KURTKÖY S.S. | 19:00 |
Altyapılarda 37. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 37. Hafta 3 - 9 Haziran 2024 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı.