TARİH | SPOR SALONU | SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
25 Mart 2024 Pazartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:00 | AÇI GENÇLİK B | BEYKENT BASKETBOL A | U16C E AVR FNL BGR |
25 Mart 2024 Pazartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 18:30 | TENİS ESKRİM DAĞCILIK | BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ | U18B E FNL AVR CGR |
25 Mart 2024 Pazartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 20:00 | İSTANBUL KEMER BASKET | TENİS ESKRİM DAĞCILIK | U10A ERK |
25 Mart 2024 Pazartesi | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 18:30 | YEŞİLYURT | MİMAR SİNAN KOLEJİ | U18B E FNL AVR AGR |
25 Mart 2024 Pazartesi | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 18:30 | AVRUPA KARŞIYAKA | BAKIRKÖY ASLAN | U18C E AVR FNL AGR |
25 Mart 2024 Pazartesi | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 20:00 | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | ANT SPOR A | U14C E AVR FNL AGR |
25 Mart 2024 Pazartesi | CAFERAĞA S.S. | 17:00 | TAKIM YILDIZLARI | ERENKÖY GENÇLİK | U14C E ASYA KLS AGR |
25 Mart 2024 Pazartesi | CAFERAĞA S.S. | 18:30 | DEV SPOR | PARLAYAN YILDIZLAR | U14C E ASYA FNL DGR |
25 Mart 2024 Pazartesi | CAFERAĞA S.S. | 20:00 | DEV ATAŞEHİR A | BAHÇELİEVLER BELEDİYE A | U14A E KLS GR |
25 Mart 2024 Pazartesi | KURTKÖY S.S. | 17:00 | LİMA A | İSTANBULLS | U16B E ASYA FNL EGR |
25 Mart 2024 Pazartesi | KURTKÖY S.S. | 18:30 | GÖK SPOR | ÇEKMEKÖY SPORTİF | U14C E ASYA FNL EGR |
25 Mart 2024 Pazartesi | KURTKÖY S.S. | 20:00 | ÇENGELKÖY BASKETBOL | KAĞITHANE STARLARI | U14C E ASYA FNL IGR |
26 Mart 2024 Salı | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:00 | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ A | NOVA BASKET | U18B E FNL AVR CGR |
26 Mart 2024 Salı | BAYRAMPAŞA S.S. | 18:30 | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ B | BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK | U18B E AVR KLS BGR |
26 Mart 2024 Salı | BAYRAMPAŞA S.S. | 20:00 | BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. | AVCILAR ATAK | U12C E AVR FNL EGR |
26 Mart 2024 Salı | AHMET CÖMERT S.S. | 17:00 | YEŞİLKÖY YILDIZLARI | ŞEFKATGÜCÜ | U18C E AVR KLS AGR |
26 Mart 2024 Salı | AHMET CÖMERT S.S. | 18:30 | ORG EŞREF BİTLİS O.O. | AVRUPA SPOR AKADEMİSİ | U12C E AVR FNL CGR |
26 Mart 2024 Salı | AHMET CÖMERT S.S. | 20:00 | ANKA SPOR | İSTANBUL VARDAR | U16C E AVR FNL AGR |
26 Mart 2024 Salı | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 17:00 | EYÜP BASKET GENÇLİK | BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ | U16C E AVR KLS CGR |
26 Mart 2024 Salı | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 18:30 | ANKA AVRUPA | STARLARIN DOĞUŞU | U10C E AVR AGR |
26 Mart 2024 Salı | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 20:00 | FMV ISPARTAKULE IŞIK | STARLARIN DOĞUŞU | U14C E AVR FNL BGR |
26 Mart 2024 Salı | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 18:30 | SİGORTAM.NET | BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK B | U18C E AVR KLS BGR |
26 Mart 2024 Salı | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 20:00 | AVCILAR DEMİRORDUSPOR A | İSTANBUL BASKET | U18B E FNL AVR BGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:00 | KÜLTÜR KOLEJİ | AVCILAR DEMİRORDUSPOR B | U18C E AVR FNL BGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | BAYRAMPAŞA S.S. | 18:30 | OLİMPOS | ORİON A | U18B E AVR KLS DGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | BAYRAMPAŞA S.S. | 20:00 | ANKA SPOR B | ORİON | U12C E AVR AGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | AHMET CÖMERT S.S. | 17:00 | HAREM | MAVİLER | U16C E AVR FNL DGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | AHMET CÖMERT S.S. | 18:30 | ROTARY 100.YIL AND.LİS | BEŞYILDIZ | U16C E AVR FNL CGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | AHMET CÖMERT S.S. | 20:00 | TRUVA GENÇLİK | BAHÇELİEVLER BELEDİYE B | U16C E AVR FNL FGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 17:00 | İSTANBUL HALKALI | MVP ETİLER | U18C E AVR FL BGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 18:30 | İSTANBUL HALKALI | SARIYER ANAFARTALAR | U12C E AVR FNL CGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 20:00 | AVCILAR ATAK | ORG EŞREF BİTLİS O.O. | U18C E AVR FNL DGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 18:30 | SİLİVRİ ÇAĞRIBEY | CENNET | U16C E AVR FNL AGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 20:00 | SULTANGAZİ BELEDİYESİ | SİLİVRİ ÇAĞRIBEY | U14C E AVR FNL EGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | KURTKÖY S.S. | 17:00 | TİTAN AKADEMİ B | ÇENGELKÖY BASKETBOL | U18B E ASYA KLS DGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | KURTKÖY S.S. | 18:30 | ATAŞEHİR YILDIZLARI B | BAŞARI PERFORMANS A | U14C E ASYA KLS BGR |
27 Mart 2024 Çarşamba | KURTKÖY S.S. | 20:00 | ATLETİK SPORTİF İSTANBUL | ADA YILDIZLARI A | U18B E ASYA FNL BGR |
28 Mart 2024 Perşembe | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:00 | TENİS ESKRİM DAĞCILIK B | NOVA BASKET | U16B E AV RKLS BGR |
28 Mart 2024 Perşembe | BAYRAMPAŞA S.S. | 18:30 | TENİS ESKRİM DAĞCILIK | EMLAK KONUT | U11A ERK |
28 Mart 2024 Perşembe | BAYRAMPAŞA S.S. | 20:00 | OYAKKENT | STARLARIN DOĞUŞU | U12C E AVR FNL EGR |
28 Mart 2024 Perşembe | AHMET CÖMERT S.S. | 18:30 | ATLETİK BAHÇEŞEHİR | İSTANBUL VARDAR B | U18B E FNL AVR AGR |
28 Mart 2024 Perşembe | AHMET CÖMERT S.S. | 20:00 | BEST BASKETBOL | İSTANBUL EFENDİLERİ | U18B E FNL AVR BGR |
28 Mart 2024 Perşembe | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 17:00 | ROTARY 100.YIL.AND.LİS | ORİON B | U18C E AVR FNL CGR |
28 Mart 2024 Perşembe | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 18:30 | DEV ADAMLAR | SİGORTAM.NET | U14C E FNL AVR HGR |
28 Mart 2024 Perşembe | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 20:00 | CEDİ OSMAN BASKETBOL | BAHÇELİEVLER BELEDİYE B | U14B E AVR KLS AGR |
28 Mart 2024 Perşembe | YAKACIK İTO S.S. | 17:00 | HİGH TOUCH | AKADEMİ İSTANBUL | U14A E KLS GR |
28 Mart 2024 Perşembe | YAKACIK İTO S.S. | 18:30 | KADIKÖY İSTANBUL | FMV ERENKÖY IŞIK | U18A E KLS GR |
28 Mart 2024 Perşembe | YAKACIK İTO S.S. | 20:00 | ANABİLİM | ÇENGEL SPOR | U12C E ASYA GGR |
29 Mart 2024 Cuma | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:00 | ŞİŞLİ | BOSNA BASKET | U18C E AVR FNL AGR |
29 Mart 2024 Cuma | BAYRAMPAŞA S.S. | 18:30 | ŞİŞLİ A | BİZİMKENT | U12C E AVR KLS DGR |
29 Mart 2024 Cuma | BAYRAMPAŞA S.S. | 20:00 | YILDIRIM BOSNA | İTO ATL | U16C E AVR KLS DGR |
29 Mart 2024 Cuma | AHMET CÖMERT S.S. | 18:30 | ÜNSPED | GENÇ PAŞABAHÇE B | U14B K FNL AGR |
29 Mart 2024 Cuma | AHMET CÖMERT S.S. | 20:00 | İSTANBUL PANTERLERİ | SİGORTAM.NET | U14B K KLS AGR |
29 Mart 2024 Cuma | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 17:00 | YENİ LEVENT BASKETBOL | DEV ADAMLAR | U16C E AVR KLS AGR |
29 Mart 2024 Cuma | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 18:30 | AVRUPA KARŞIYAKA B | ATAKENT GENÇLİK | U10C E AVR DGR |
29 Mart 2024 Cuma | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 20:00 | AVRUPA KARŞIYAKA B | ATAKENT GENÇLİK A | U16B E AVR KLS CGR |
29 Mart 2024 Cuma | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 18:30 | BEŞYILDIZ | BEYKENT BASKETBOL | U18C E AVR FNL CGR |
29 Mart 2024 Cuma | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 20:00 | ALTINYILDIZ | BAĞCILAR GÖZTEPE | U12C E AVR FNL FGR |
29 Mart 2024 Cuma | CAFERAĞA S.S. | 17:00 | MODA SPOR B | GÖZTEPE AKADEMİ | U16C E ASYA FNL BGR |
29 Mart 2024 Cuma | CAFERAĞA S.S. | 18:30 | TİTAN AKADEMİ B | ADRES İSTANBUL | U16C E ASYA KLS DGR |
29 Mart 2024 Cuma | CAFERAĞA S.S. | 20:00 | LİMA A | FENERBAHÇE B | U14A E KLS GR |
29 Mart 2024 Cuma | YAKACIK İTO S.S. | 17:00 | DAÇKA ŞERİFALİ B | KARTAL YILDIZLARI | U16C E ASYA KLS BGR |
29 Mart 2024 Cuma | YAKACIK İTO S.S. | 18:30 | CEVİZLİ ATAK | PENDİK SANCAK | U16C E ASYA KLS DGR |
29 Mart 2024 Cuma | YAKACIK İTO S.S. | 20:00 | FESA | HİGH TOUCH | U12A E CGR |
29 Mart 2024 Cuma | KURTKÖY S.S. | 17:00 | PARLAYAN YILDIZLAR | ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN | U18B E ASYA KLS CGR |
29 Mart 2024 Cuma | KURTKÖY S.S. | 18:30 | M.E. MARMARA AKADEMİ | KAĞITHANE STARLARI | U18B E ASYA KŞS DGR |
29 Mart 2024 Cuma | KURTKÖY S.S. | 20:00 | PAMUKSPOR | KIZILTOPRAK 2004 | U12B E ASYA DGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 10:00 | YEŞİLKÖY YILDIZLARI | ŞİŞLİ | U16C E AVR FNL DGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 11:30 | İSTANBUL ÜNİVERİSTESİ | ALLSATR İSTANBUL | U12A K BGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 13:00 | GALATASARAY | GENÇ PAŞABAHÇE | U12A K BGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 14:30 | BATI SPOR | GENÇ PAŞABAHÇE | U10C E ASYA EGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 16:00 | HEYBELİADA SU SPORLARI | KOCAMUSTAFAPAŞA | U14B K FNL CGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 17:30 | CEDİ OSMAN BASKETBOL B | SULTANGAZİ BELEDİYESİ | U18B E FNL AVR DGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BAYRAMPAŞA S.S. | 19:00 | CEDİ OSMAN BASKETBOL A | AKADEMİ İSTANBUL | U18A E KLS GR |
30 Mart 2024 Cumartesi | AHMET CÖMERT S.S. | 10:00 | BASK | BAKIRKÖY ASLAN | U16C E AVR FNL FGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | AHMET CÖMERT S.S. | 16:30 | ATAŞEHİR YILDIZLARI | BAYRAKTAR PENDİK | U16C E ASYA KLS BGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | AHMET CÖMERT S.S. | 18:00 | MEGA BASKET | ESENLER EROK | U18C E AVR KLS AGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 10:00 | MİMAR SİNAN KOLEJİ B | TEŞVİKİYE B | U16C E AVR FNL CGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 11:30 | İSTANBUL PANTERLERİ | TEŞVİKİYE AKADEMİ B | U16C E AVR KLS CGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 13:00 | ELİT ATLETİK | FMV NİŞANTAŞI IŞIK B | U12C E AVR FNL BGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 14:30 | ANKA BASKETBOL AKADEMİ A | İSTBOL | U14C E AVR FNL CGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KÜÇÜKÇEKMECE S.S. | 16:00 | BAKIRKÖYSPOR | ESEN BASKETBOL | U16C E AVR KLS DGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 11:30 | AVCILAR TANYILDIZI | BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ | U16C E AVR FNL BGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 13:00 | ORİON | BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS | U16C E AVR KLS AGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 14:30 | BEYLİKDÜZÜ BASKET | AVRUPA KARŞIYAKA | U12C E AVR FNL FGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | BEYLİKDÜZÜ S.S. | 16:00 | TRUVA GENÇLİK | BEYLİKDÜZÜ BASKET | U18C E AVR KLS BGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | CAFERAĞA S.S. | 16:30 | ÇEVRE | DEV ADIM | U10C E ASYA CGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | CAFERAĞA S.S. | 18:00 | ÜSKÜDAR BASKETBOL | UFUKCAN AYDIN | U10C E ASYA AGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | CAFERAĞA S.S. | 19:30 | ÜSKÜDAR BASKETBOL | ÇENGELKÖY BASKETBOL | U12C E ASYA LGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | YAKACIK İTO S.S. | 10:00 | AKADEMİ İSTANBUL B | ANADOLU MARMARA | U16C E ASYA FNL DGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | YAKACIK İTO S.S. | 11:30 | ÇEKMEKÖY GENÇLİK | PAMUKPSOR GELİŞİM | U12C E ASYA KGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | YAKACIK İTO S.S. | 13:00 | ATAŞEHİR ASLANLARI | DAÇKA ŞERİFALİ A | U11C E ASYA GGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | YAKACIK İTO S.S. | 14:30 | ASYA KARTALLARI | BEŞİKTAŞ | U12A K AGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | YAKACIK İTO S.S. | 16:00 | TİTAN AKADEMİ B | SUADİYE BASKETBOL | U11C E ASYA EGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | YAKACIK İTO S.S. | 17:30 | FMV ERENKÖY IŞIK | SUADİYE BASKETBOL A | U16A E KLS GR |
30 Mart 2024 Cumartesi | YAKACIK İTO S.S. | 19:00 | PENDİK BASKETBOL | ÇUBUKLU | U16C E ASYA FNL FGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 10:00 | ANKA ANADOLU A | TİTAN ATLETİK | U18B E ASYA KLS AGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 11:30 | ANKA ANADOLU B | İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL | U11C E ASYA FGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 13:00 | İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL | ÇENGEL SPOR | U12B K ASYA CGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 14:30 | PARLAYAN YILDIZLAR | FEN SPOR | U12B K ASYA CGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 16:00 | TAN SPOR | KÜÇÜKYALI GELİŞİM | U18B E ASYA KLS AGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 17:30 | M.E. MARMARA AKADEMİ | UNİBASKET B | U16C E ASYA FNL CGR |
30 Mart 2024 Cumartesi | KURTKÖY S.S. | 19:00 | UNİBASKET | DEV SPOR | U14C E ASYA FNL DGR |
Altyapılarda 27. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 27. Hafta 25 - 30 Mart 2024 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı.