Altyapılarda 7. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 7. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 7. Hafta 9 - 15 Kasım 2019 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı:
       
       
       
09.11.2019 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BAKIRKÖYSPOR ROTARY 100.YIL AND. LİS. A U16E B 8.GR
11:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ALTINELLER U18E B 3.GR
12:30 KOŞUYOLU BASKETBOL UNİBASKET B U18E C 7.GR
14:00 TEPEBASKET KUTUP YILDIZI B U14K B AVR
15:30 KUTUP YILDIZI A FENERBAHÇE B U14K A
17:00 AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE U16K A
18:30 EKARE ATAŞEHİR YILDIZLARI U14E C 21.GR
20:00 BASKETS GELECEK NESİL U16K A
  SK : 1 - 4 BAKİ GÜNER / 5 - 8 ERSİN ÇELİK    
       
09.11.2019 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
20:30 İBB B FMV IŞIKSPOR U16E B 5.GR
  SK : ERHAN KIŞLAKLI    
       
09.11.2019 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 OLİMPOS İSTANBUL BEDEN EĞT. U16E B 3.GR
11:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KURTULUŞ U16E C 2.GR
12:30 DOSTLUKSPOR YEF U18E C 1.GR
14:00 ŞİŞLİ ANKA BASKETBOL AKD U14E C 9.GR
15:30 ATAKENT ELİT AYKA U14K B AVR
17:00 ANKA AVRUPA BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U14K B
18:30 ATAKENT GENÇLİK İSTANBUL PANTERLERİ U18E B 1.GR
20:00 İSTANBUL VARDAR B MURAT PAŞAOĞLU U16E C 8.GR
  SK :1 - 4 LEVENT KURŞAT KIRCA / 5 - 8 FİKRET AYGÜN    
       
09.11.2019 CUMARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ALTINOVA U16E C 2.GR
11:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ ATLETİK BAHÇEŞEHİR U18E C 2.GR
       
18:00 ÇATALCA BASKETBOL İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18K B
19:30 BEYKENT BASKETBOL AVCILAR TANYILDIZI U18E B 3.GR
  SK : 1 - 2 NEJDET SERCEK / 3 - 4 MÜRŞİD ULUDAĞ    
       
09.11.2019 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 İSTANBUL DEV A FESA U16E B 16.GR
15:00 DEV ATAŞEHİR KIZILTOPRAK U18E B 10.GR
16:30 PARLAYAN YILDIZLAR PAMUKSPOR GELİŞİM U16E B 13.GR
18:00 PAMUKSPOR A ADA YILDIZLARI U16E B 12.GR
19:30 BEYKOZ VEFA BE A
  SK : DEMET GÜLDAL    
       
09.11.2019 CUMARTESİ ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 FMV ERENKÖY IŞIK SUADİYE BASKETBOL B U18E B 8.GR
20:00 UNİBASKET A SUADİYE BASKETBOL A U18E B 9.GR
  SK : AHMET YÜKSELDİ    
       
09.11.2019 CUMARTESİ KURTKÖY S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 İSTANBUL KARŞIYAKA ÜSKÜDAR BASKETBOL U18E B 8.GR
15:00 TİTAN AKADEMİ A BALKAN YEŞİLBAĞLAR U18E B 7.GR
16:30 ASYA KARTALLARI B TAKIM YILDIZLARI B U14E C 22.GR
18:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM TANSPOR U16K B ASYA
19:30 İSTANBUL DSİ B ASYA KARTALLARI U14K B ASYA
  SK : GÖKHAN ANGIN    
       
       
10.11.2019 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:05 BOĞAZİÇİ KAAN B U18E C 7.GR
10:30 UNO KAAN B U14E C 24.GR
12:00 ALLSTARS İSTANBUL KAAN ATAŞEHİR U14E C 23.GR
13:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL B SİGORTAM.NET İTÜ BB U14E C 23.GR
15:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK SUADİYE A U14E C 21.GR
16:30 KIZILTOPRAK B ATAŞEHİR KARTALLARI B U14E C 21.GR
18:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E B 5.GR
19:30 EMLAK KONUT A İSTANBUL DSİ U16K A
  SK : 1 - 4 FİKRET AYGÜN / 5 - 8 ALİ GÜRHAN UZUNAY    
       
10.11.2019 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:05 İTÜ GVO SK ALTINELLER U16E B 6.GR
10:30 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK ACIBADEM BASKET U18E C 9.GR
12:00 GALATASARAY A AÇI GENÇLİK U14K A
13:30 GALATASARAY B EMLAK KONUT B U14K B AVR
15:00 GİRİŞİM FESA U18E C 11.GR
16:30 İSTANBUL VARDAR AVRUPA KARŞIYAKA U18E B 5.GR
18:00 İBB KURTULUŞ BE A
19:30 BEYLERBEYİ ANKA ANADOLU U14E C 17.GR
  SK : 1 - 4 BEKLAN BESİM ÖZGENÇ / 5 - 8 ERSİN ÇELİK    
       
10.11.2019 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:05 TRUVA GENÇLİK İSTANBUL ANKA U16E C 5.GR
10:30 BASK KÜLTÜR KOLEJİ U16E C 5.GR
12:00 ELİT ATLETİK BOSNA BASKET U16E C 5.GR
13:30 CENNET TAGAR U14E C 3.GR
15:00 ATAKENT GENÇLİK B FYL U16E B 7.GR
16:30 MODA BASKETBOL ATLETİK B ŞİŞLİ U16E C 1.GR
18:00 GÜRSEL ATLETİK YEF U16E C 1.GR
19:30 BEST A KUMPORT ORTAOKULU U16E C 1.GR
  SK : 1 - 4 NECDET CENGİZ / 5 - 8 BAKİ GÜNER    
       
10.11.2019 PAZAR BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:05 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. U14E C 4.GR
10:30 İSTANBUL GELİŞİM AVCILAR ATAK U14E C 1.GR
12:00 OLİMPOS BEŞYILDIZ B U16E C 3.GR
13:30 BEŞYILDIZ A AVCILAR TANYILDIZI B U16E C 8.GR
15:00 İSTANBUL ATA B TİTAN AKADEMİ B U14E C 17.GR
16:30 MİMAR SİNAN KOLEJİ BEYKENT BASKETBOL U14E C 3.GR
18:00 BEYKENT BASKETBOL DEV ADAMLAR U16E C 8.GR
19:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR BAĞCILAR GÖZTEPE U14K B AVR
  SK : 1 - 4 NEJDET SERÇEK / 5 - 8 YUSUF ARSLAN    
       
10.11.2019 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 FENERBAHÇE A ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO U14K A
15:00 ADA YILDIZLARI PENDİK BELEDİYESİ U18E B 7.GR
16:30 AMERİKAN KOLEJLİLER ŞEFKATGÜCÜ BE B
18:00 SUADİYE BASKETBOL FENSPOR BE B
19:30 İTÜ CORENDON AİRLİNES POTANIN ASLANLARI BE A
  SK : ERDOGAN ACIR    
       
10.11.2019 PAZAR KURTKÖY S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 LİDER BASKETBOL EKARE U16K B
15:00 GENÇ PAŞABAHÇE ŞERİFALİ U14K B ASYA
16:30 MARMARA SPORTİF FAALİYETLER BİRSEL VARDARLI U14E C 16.GR
18:00 UNİBASKET B DUDULLU OSB B U14E C 13.GR
19:30 PAMUKSPOR GELİŞİM DUDULLU OSB U18E B 6.GR
  SK : SELMANİ AKYASAN    
       
       
11.11.2019 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES A ANKA BASKETBOL AKD U16E A
18:30 BEŞİKTAŞ A İBB A U16E A
20:00 İSTANBUL GELİŞİM TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E B 4.GR
  SK : YAKUP DUMAN    
       
11.11.2019 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ A U14K A
18:30 EMLAK KONUT BEŞİKTAŞ U18K A
20:00 BEŞİKTAŞ B İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U14K A
  SK : LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
11.11.2019 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SİSTEM 9 YEŞİLYURT STARLARIN DOĞUŞU U16E B 3.GR
18:30 İSTANBUL ANKA TEŞVİKİYE U16K B AVR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK TEŞVİKİYE A U16E B 3.GR
  SK : ERSİN ÇELİK    
       
11.11.2019 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MURAT PAŞAOĞLU BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. B U18E B 4.GR
18:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U16E B 1.GR
20:00 GELECEK NESİL İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A
  SK : NEJDET SERÇEK    
       
11.11.2019 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE BEKO A AKADEMİ İSTANBUL A U16E A
18:30 FENERBAHÇE BEKO B DARÜŞŞAFAKA U16E A
20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI A GALATASARAY A U16E A
  SK : ERKAN YURTAY    
       
11.11.2019 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL ATA U16K B ASYA
18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A İSTANBUL DSİ A U16E A
20:00 İSTANBUL KEMAH ADA YILDIZLARI BE A
  SK : MEHMET UGUR GÜNGÖR    
       
       
12.11.2019 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B BAHÇEŞEHİR OKULLARI A U14E A
18:30 AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE A U14K A
20:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE U18K A
  SK : ALPER SEYREK    
       
12.11.2019 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT B BASKETS U16K A
18:30 EMLAK KONUT A İSTANBUL DSİ A U14K A
20:00 DARÜŞŞAFAKA A ANADOLU EFES A U14E A
  SK : YAKUP DUMAN    
       
12.11.2019 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. U16E B 1.GR
18:30 İBB A İSTANBUL TİCARET ODASI A U14E A
20:00 MODA BASKETBOL ATLETİK A ATAKENT GENÇLİK A U16E B 1.GR
  SK : ERSİN ÇELİK    
       
12.11.2019 SALI BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U16E B 7.GR
18:30 EMLAK KONUT AÇI GENÇLİK B U16E B 8.GR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ A İTÜ CORENDON AİRLİNES U16E B 7.GR
  SK : LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
12.11.2019 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ GALATASARAY U18K A
18:30 FESA GALATASARAY U14E A
20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM A FENERBAHÇE BEKO A U14E A
  SK : ALİ BOZOGLU    
       
12.11.2019 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEĞİŞİM HİGH TOUCH U18E B 6.GR
18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI AKADEMİ İSTANBUL U18E B 6.GR
20:00 CBL AKADEMİ FLORYA ELİT BE B
  SK : DEMET GÜLDAL    
       
       
13.11.2019 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KUTUP YILDIZI AÇI GENÇLİK U16K A
18:30 GALATASARAY İSTANBUL DSİ U18E A
20:00 FLORYA ELİT İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A
  SK : ERKAN YURTAY    
       
13.11.2019 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELECEK NESİL U16K A
18:30 VEFA ATLETİK BAHÇEŞEHİR U16E C 2.GR
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. A FENERBAHÇE BEKO U18E A
  SK : ERHAN KIŞLAKLI    
       
13.11.2019 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR İBB U18E A
18:30 TENİS EKSRİM DAĞCILIK İSTANBUL VARDAR U18E B 5.GR
20:00 VEFA HAREM ANKA BE A
  SK : YUSUF ARSLAN    
       
13.11.2019 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANKA BASKETBOL AKD A BAKIRKÖYSPOR U18E B 1.GR
18:30 ALTINOVA EKARA U18K B
20:00 ALBEDO BASKETBOL GENÇ PAŞABAHÇE U18K B
  SK : YAKUP DUMAN    
       
13.11.2019 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SİSTEM 9 YEŞİLYURT AKASYA A U18E B 5.GR
18:30 BEYLİKDÜZÜ ULUS UPS A U18E B 2.GR
20:00 İSTANBUL VENEDİK KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18E C 2.GR
  SK NEJDET SERÇEK    
       
13.11.2019 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ BEŞİKTAŞ U16K A
18:30 HİGH TOUCH A BEŞİKTAŞ A U14E A
20:00 KAAN A ANADOLU EFES U18E A
  SK : CENK ULA    
       
13.11.2019 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNİBASKET A BAYRAKTAR PENDİK U14E C 15.GR
18:30 HALİÇ İSTANBUL PERTEVNİYAL U18E A
20:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ A DEV ATAŞEHİR B U14E C 16.GR
  SK : ERSUN AKVURAN    
       
13.11.2019 ÇARŞAMBA KURTKÖY S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM İSTANBUL KARŞIYAKA U14E C 18.GR
18:30 SANCAKTEPE İSTANBUL A PARLAYAN YILDIZLAR B U14E C 18.GR
20:00 ATAŞEHİR GENÇLİK B GENÇ PAŞABAHÇE U14E C 18.GR
  SK : MEHMET UGUR GÜNGÖR    
       
       
14.11.2019 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ A İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U14K A
18:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A
20:00 İSTANBUL UTKU TEŞVİKİYE U14K B AVR
  SK : ALİ BOZOGLU    
       
14.11.2019 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A
18:30 EMLAK KONUT A KUTUP YILDIZI A U14K A
20:00 EMLAK KONUT B İSTANBUL DSİ U16K A / ERT.
  SK : AHMET YÜKSELDİ    
       
14.11.2019 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. A GALATASARAY B U16E B 8.GR
18:30 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR ATAKENT GENÇLİK B U16E B 7.GR
20:00 FYL TEŞVİKİYE AKADEMİ A U16E B 7.GR
  SK : ERSİN ÇELİK    
       
14.11.2019 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KASIMPAŞA İSTANBUL SMAÇ U16E C 6.GR
18:30 İTÜ CORENDON AİRLİNES BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. U16E B 7.GR
20:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER A İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U16E C 6.GR
  SK : FİKRET AYGÜN    
       
14.11.2019 PERŞEMBE BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 İSTANBUL ESENYURT SALON S. MURAT PAŞAOĞLU U18E B 4.GR
20:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. B İSTANBUL GELİŞİM U18E B 4.GR
  SK : MÜRŞİD ULUDAĞ    
       
14.11.2019 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE B GALATASARAY A U14K A
18:30 FENERBAHÇE GALATASARAY U16K A
20:00 AKADEMİ İSTANBUL A FENERBAHÇE BEKO B U16E A
  SK : ABBAS ÜNAY    
       
14.11.2019 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HİGH TOUCH PAMUKSPOR GELİŞİM U18E B 6.GR
18:30 DUDULLU OSB BAHÇEŞEHİR OKULLARI U18E B 6.GR
20:00 ADA YILDIZLARI A ADA GENÇLİK A U14E C 19.GR
  SK : SELMANİ AKYASAN    
       
       
15.11.2019 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YILDIRIM BOSNA BAĞCILAR GÖZTEPE U16E C 7.GR
18:30 DARÜŞŞAFAKA ANADOLU EFES A U16E A
20:00 TEŞVİKİYE B EMLAK KONUT U16E B 8.GR
  SK : LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
15.11.2019 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY GELECEK NESİL U18K A
18:30 ANKA BASKETBOL AKD GALATASARAY U16E A
20:00 İBB A FENEBERHAÇE BEKO A U16E A
  SK : GÖKHAN ANGIN    
       
15.11.2019 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO ATL DOSTLUKSPOR U16E C 7.GR
18:30 AÇI GENÇLİK B BAKIRKÖYSPOR U16E B 8.GR
20:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK AKASYA U16E C 9.GR
  SK : ERHAN KIŞLAKLI    
       
15.11.2019 CUMA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AVRUPA KARŞIYAKA SİSTEM 9 YEŞİLYURT U18E B 5.GR
18:30 AKASYA A GENÇ KOLEJ BASKETBOL U18E B 5.GR
20:00 HAZNEDAR DORUK ROTARY 100.YIL AND. LİS. B U16E C 6.GR
  SK : ERSİN ÇELİK    
       
15.11.2019 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ A BEŞİKTAŞ A U16E A
18:30 İSTANBUL DSİ A BEŞİKTAŞ B U14K A
20:00 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U18K A
  SK : DEMET GÜLDAL    
       
15.11.2019 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI A BAHÇEŞEHİR OKULLARI A U16E A
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A
20:00 DİNAMO B DEĞİŞİM B U14E C 20.GR
  SK : ERSUN AKVURAN    
       
15.11.2019 CUMA ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ARMADA MVP U18E B 9.GR
18:30 AKADEMİ İSTANBUL DEĞİŞİM U18E B 6.GR
20:00 İSTANBUL ATA A ATAŞEHİR DOĞUŞ B U14E C 20.GR
  SK : AHMET YÜKSELDİ    
       
15.11.2019 CUMA KURTKÖY S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL ESSPOR U14E C 19.GR
18:30 ANATOLYA TURKUAZ FENSPOR A U14E C 19.GR
20:00 FENSPOR B AMERİKAN KOLEJLİLER U14E C 22.GR
  SK : ORHAN TAGA