Altyapılarda 2. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 2. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 2. Hafta 5 - 11 Ekim 2019 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı:
       
       
05.10.2019 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ALTINELLER BEYKENT BASKETBOL U18E B 3.GR
11:30 PERTEVNİYAL LİSESİ BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U18E B 3.GR
13:00 AÇI GENÇLİK BEYLİKDÜZÜ ULUS U18E B 2.GR
14:30 İSTANBUL PANTERLERİ ANKA BASKETBOL AKD A U18E B 1.GR
16:00 GELECEK NESİL ATAKENT GENÇLİK U18E B 1.GR
17:30 FMV IŞIKSPOR BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U16E B 5.GR
  SK : BEKLAN BESİM ÖZGENÇ    
       
05.10.2019 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ANKA AVRUPA A BAKIRKÖYSPOR U14E B 4.GR
11:30 UPS EMİRGAN U16E B 4.GR
  SK : NEJDET SERÇEK    
       
05.10.2019 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BASKETS İTÜ GVO SK U16E B 6.GR
14:30 İSTANBUL GELİŞİM İSTANBUL ESENYURT SALON S. U18E B 4.GR
16:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL AVRUPA KARŞIYAKA U18E B 5.GR
17:30 YEŞİLYURT İSTANBUL VARDAR U18E B 5.GR
  SK : ERHAN KIŞLAKLI    
       
05.10.2019 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:00 SUADİYE BASKETBOL İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U14E B 8.GR
16:30 SUADİYE BASKETBOL A MVP U18E B 9.GR
18:00 AKADEMİ İSTANBUL A MVP A U14E B 12.GR
19:30 DUDULLU OSB AKADEMİ İSTANBUL U18E B 6.GR
  SK : ERDOGAN ACIR    
       
05.10.2019 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 ROTA AKADEMİ A PAMUKSPOR GELİŞİM U16E B 13.GR
19:30 ALLSTARS İSTANBUL ADA YILDIZLARI U18E B 7.GR
  SK : ALİ GÜRHAN UZUNAY    
       
       
       
06.10.2019 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ORİON U14E B 3.GR
13:00 BAHÇEŞEHİR STARLARI CEDİ OSMAN BASKETBOL A U14E B 5.GR
14:30 CEDİ OSMAN BASKETBOL B FMV IŞIKSPOR U14E B 6.GR
16:00 FLORYA ELİT FMV IŞIKSPOR U18E A
17:30 FLORYA ELİT GELECEK NESİL U14E B 6.GR
19:00 ANKA BASKETBOL AKADEMİ AKADEMİ İSTANBUL A U16E A
  SK : 1 - 3 ERSİN ÇELİK / 4 - 6 BAKİ GÜNER    
       
06.10.2019 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE BASKETS U14E B 3.GR
11:30 AÇI GENÇLİK B BİZİMKENT U14E B 1.GR
13:00 AÇI GENÇLİK A ANADOLU EFES B U16E B 4.GR
17:00 ANADOLU EFES GAZİANTEP BASKETBOL BGL
  SK : NECDET CENGİZ    
       
06.10.2019 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:30 İBB B BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. U16E B 5.GR
16:00 İSTANBUL VARDAR AVCILAR TANYILDIZI A U16E B 4.GR
17:30 YEŞİLYURT OLİMPOS U16E B 3.GR
  SK : FİKRET AYGÜN    
       
06.10.2019 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ GALATASARAY BGL
16:00 İSTANBUL TİCARET ODASI A GALATASARAY A U14E A
17:30 İSTANBUL DSİ A İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A
19:00 KAAN A PERTEVNİYAL U18E A
  SK : ABBAS ÜNAY    
       
06.10.2019 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 GİRİŞİM A BEYKOZ GENÇLİK U14E B 8.GR
19:30 İSTANBULLS A GİRİŞİM B U14E B 12.GR
  SK : ERSUN AKVURAN    
       
06.10.2019 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 HAYDARPAŞA LİSESİ MVP A U16E B 9.GR
11:30 UNİBASKET A PARLAYAN YILDIZLAR U18E B 9.GR
13:00 İSTANBUL DSİ A PARLAYAN YILDIZLAR U14E B 12.GR
14:30 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL DSİ B U14E B 9.GR
16:00 PAMUKSPOR GELİŞİM B SUADİYE B U14E B 7.GR
17:30 PAMUKSPOR GELİŞİM DEĞİŞİM U18E B 6.GR
19:00 OLİMPİK BASKET DOĞA KOLEJİ U16E B 13.GR
  SK : 1 - 3 BOGAÇ BASTONCU / 4 - 7 GÖKHAN ANGIN    
       
       
       
07.10.2019 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT GELECEK NESİL U18K A
18:30 EMLAK KONUT A İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U14K A
20:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A
  SK : ALPER SEYREK    
       
07.10.2019 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ CORENDON AİRLİNES MODA BASKETBOL ATLETİK U18E B 2.GR
18:30 ANADOLU EFES A FENERBAHÇE BEKO B U16E A
20:00 GALATASARAY A FENERBAHÇE BEKO A U16E A
  SK : ERSİN ÇELİK    
       
07.10.2019 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK B ROTARY 100.YIL AND. LİS. U16E B 8.GR
18:30 GALATASARAY A KUTUP YILDIZI A U14K A
20:00 GALATASARAY İSTANBUL DSİ U18K A
  SK : NEJDET SERÇEK    
       
07.10.2019 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ A DARÜŞŞAFAKA U16E A
18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A BEŞİKTAŞ A U16E A
20:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FENERBAHÇE U18K A
  SK : ALİ BOZOGLU    
       
07.10.2019 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ATAŞEHİR MAVİ YILDIZLAR U18E B 10.GR
18:30 KIZILTOPRAK BEYLERBEYİ A U18E B 10.GR
20:00 DEĞİŞİM A KAAN A U14E B 7.GR
  SK : BOGAÇ BASTONCU    
       
07.10.2019 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KARŞIYAKA A ASYA KARTALLARI A U16E B 12.GR
18:30 İSTANBUL TİCARET ODASI A İBB A U16E A
20:00 FESA PAMUKSPOR GELİŞİM A U14E A
  SK : ERSUN AKVURAN    
       
       
08.10.2019 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KUTUP YILDIZI GELECEK NESİL U16K A
18:30 BEŞİKTAŞ A ANADOLU EFES A U14E A
20:00 DARÜŞŞAFAKA A BEŞİKTAŞ B U14E A
  SK : YAKUP DUMAN    
       
08.10.2019 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETS GALATASARAY U16K A
18:30 İBB A BAHÇEŞEHİR OKULLARI A U14E A
20:00 İSTANBUL ESENYURT SALON S. EMLAK KONUT U14E B 2.GR
  SK : LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
08.10.2019 SALI BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALTINELLER A FLORYA ELİT U16E B 6.GR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK ORİON B U16E B 2.GR
20:00 MVP ETİLER BAHÇEŞEHİR STARLARI U16E B 2.GR
  SK : NEJDET SERÇEK    
       
08.10.2019 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HİSAR OKULLARI OLİMPOS A U14E B 2.GR
18:30 ATAKENT GENÇLİK B STARLARIN DOĞUŞU U14E B 4.GR
20:00 ATAKENT GENÇLİK A CEDİ OSMAN BASKETBOL U16E B 1.GR
  SK : ERHAN KIŞLAKLI    
       
08.10.2019 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A
18:30 FENERBAHÇE B BEŞİKTAŞ A U14K A
20:00 HİGH TOUCH FENERBAHÇE BEKO A U14E A
  SK : CENK ULA    
       
08.10.2019 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOĞA KOLEJİ FMV ERENKÖY IŞIK U18E B 8.GR
18:30 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ EMLAK KONUT A U16K A
20:00 TİTAN AKADEMİ A ALLSTARS İSTANBUL U18E B 7.GR
  SK : ALİ KEMAL AYGIN    
       
       
09.10.2019 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B GALATASARAY A U14K A
18:30 İTÜ GVO SK AÇI GENÇLİK B U14E B 1.GR
20:00 EMLAK KONUT B İSTANBUL DSİ U16K A
  SK : ALPER SEYREK    
       
09.10.2019 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. A GALATASARAY U18E A
18:30 ANADOLU EFES B GALATASARAY B U14E B 3.GR
20:00 ANADOLU EFES İSTANBUL DSİ U18E A
  SK : ERSİN ÇELİK    
       
09.10.2019 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BAKIRKÖYSPOR GÖKBURGAZ GENÇLİK A U14E B 4.GR
19:30 BAHÇEŞEHİR BASKET İTH. A ANKA AVRUPA A U14E B 4.GR
  SK : LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
09.10.2019 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 STARLARIN DOĞUŞU TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E B 3.GR
18:30 BİZİMKENT AVCILAR TANYILDIZI A U14E B 1.GR
20:00 KURTULUŞ BEYKOZ BE A
  SK : ERHAN KIŞLAKLI    
       
09.10.2019 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ROTA AKADEMİ BAHÇEŞEHİR OKULLARI B U14E B 11.GR
18:30 FENERBAHÇE BEKO İBB U18E A
20:00 İTÜ CORENDON AİRLİNES İSTANBUL KEMAH BE A
  SK : DEMET GÜLDAL    
       
09.10.2019 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL A İDEALTEPE U14E B 10.GR
18:30 ASYA KARTALLARI A TİTAN AKADEMİ A U14E B 9.GR
20:00 ADA YILDIZLARI HAREM SPOR BE A
  SK : ERKAN YURTAY    
       
09.10.2019 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HAYDARPAŞA LİSESİ A İSTANBUL TİCARET ODASI B U14E B 9.GR
18:30 İSTANBUL TİCARET ODASI HALİÇ İSTANBUL U18E A
20:00 POTANIN ASLANLARI VEFA BE A
  SK : SELAMİ AKYASAN    
       
09.10.2019 ÇARŞAMBA KURTKÖY S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GİRİŞİM A POTANIN KARTALLARI A U16E B 9.GR
18:30 EKARE A ÜSKÜDAR BASKETBOL A U16E B 9.GR
20:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR PENDİK BELEDİYESİ U18E B 7.GR
  SK :    
       
       
10.10.2019 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B İBB A U14E A
18:30 BEŞİKTAŞ A FESA U14E A
20:00 YILDIRIM BOSNA GÖKBURGAZ GENÇLİK B U14E B 2.GR
  SK : ERHAN KIŞLAKLI    
       
10.10.2019 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY A ANADLU EFES A U14E A
18:30 GELECEK NESİL İSTANBUL BASKETBOL EFENERİ U18K A
20:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EMLAK KONUT U18K A
  SK : LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
10.10.2019 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FYL İTÜ CORENDON AİRLİNES U16E B 7.GR
18:30 PERTEVNİYAL LİSESİ MODA BASKETBOL ATLETİK A U16E B 1.GR
20:00 UPS A İSTBOL U18E B 2.GR
  SK : FİKRET AYGÜN    
       
10.10.2019 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A HİGH TOUCH U14E A
18:30 FENERBAHÇE GALATASARAY U18K A
20:00 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ U18K A
  SK : ERKAN YURTAY    
       
10.10.2019 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE BEKO A İSTANBUL TİCARET ODASI A U14E A
18:30 FENERBAHÇE BEKO B BEYLERBEYİ U14E B 10.GR
20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM A DARÜŞŞAFAKA A U14E A
  SK : GÜLHAN AKÇELİK    
       
       
11.10.2019 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB A ANKA BASKETBOL AKADEMİ U16E A
18:30 BEŞİKTAŞ A İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A
20:00 KUTUP YILDIZI A FENERBAHÇE A U14K A
  SK : YAKUP DUMAN    
       
11.10.2019 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. BAHÇELİEVLER BELEDİYE U16E B 1.GR
18:30 ANADOLU EFES A İSTANBUL DSİ A U16E A
20:00 ATAKENT YÜZME TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E B 1.GR
  SK : ERSİN ÇELİK    
       
11.10.2019 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTBOL ORİON A U16E B 6.GR
18:30 TEŞVİKİYE A İSTANBUL BEDEN EĞT. U16E B 3.GR
20:00 İSTANBUL PANTERLERİ GELECEK NESİL U16E B 5.GR
  SK : MÜRŞİD ULUDAĞ    
       
11.10.2019 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE BEKO A BAHÇEŞEHİR OKULLARI A U16E A
18:30 FENERBAHÇE BEKO B GALATASARAY U16E A
20:00 AKADEMİ İSTANBUL A DARÜŞŞAFAKA U16E A
  SK : ALİ BOZOGLU    
       
11.10.2019 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KIZILTOPRAK A ADA YILDIZLARI A U16E B 12.GR
18:30 KIZILTOPRAK GELİŞİM DEĞİŞİM U16E B 14.GR
20:00 İSTANBUL KARŞIYAKA DOĞA KOLEJİ U18E B 8.GR
  SK : ERSUN AKVURAN    
       
11.10.2019 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE KAAN A U16E B 15.GR
18:30 SUADİYE BASKETBOL TANSPOR U16E B 14.GR
20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL SUADİYE BASKETBOL B U18E B 8.GR
  SK : GÖKHAN ANGIN    
       
11.10.2019 CUMA KURTKÖY SS  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR A BEYLERBEYİ A U16E B 10.GR
18:30 İSTANBUL DEV A İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U16E B 16.GR
  SK : SELAMİ AKYASAN