Mert Yaman ve Tunç Altanlar Titan Akademi’de

Mert Yaman ve Tunç Altanlar Titan Akademi’de
İstanbul altyapısının önemli takımlarından Titan Akademi iki önemli koç ile anlaşarak basketbol ekibini güçlendirdi. 2013 yılından beri faaliyetlerini devam eden Ümraniye, Ataşehir ve Kartal lokasyonlarında spor okulu ve spor kulübü faaliyetlerini sürdüren Titan Akademi 2019-2020 sezonu öncesinde spor kulübü takımlarının başına Mert Yaman ve Tunç Altanlar’ı getirerek önemli bir adım attı.

Basketbol Okulları ve Kulüp takımları sorumlusu Buğra Hızal’ın yaptığı açıklamada “ Kulübümüz sporcuları ve takımlarımız için İstanbul altyapısının en önemli: koçlarından ikisini kadromuza katmış bulunuyoruz. Mert ve Tunç ile uzun yıllardır basketbol sahsında rakip olarak hep karşılaştık, çok takdir ettiğim, basketbol bilgilerine ve insan ilişkilerine güvendiğim iki arkadaşım aynı zamanda. Ekibimize katılmış olmalarından dolayı gayet mutluyum, Titan Akademi’de ki çocuklarımıza çok şey katacaklarına inanıyorum, her iki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim” ifadelerine yer verildi.

Titan Akademi Spor Kulübü Başkanı Bilkay Bıyık ise “ Spor Kulübümüzde yer alan lisanslı sporcularımızın ve spor okullarımızdan yetişecek olan minik sporcularımızın gelişimine destek olmak ve onlara en iyi hizmeti sağlamak adına Mert Yaman ve Tunç Altanlar ile anlaşmış bulunuyoruz. Hem kulübüm adına hem de kendi adıma her iki antrenörümüze de Titan Akademi ailesine hoş geldiniz diyorum.“ ifadelerinde bulundu.