Altyapılarda 38. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 38. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 38. Hafta 8-15 Haziran 2019 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı:
 
       
       
08.06.2019 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 AKADEMİ İSTANBUL B ASYA KARTALLARI A U12E C KL AGR ASYA
14:30 GİRİŞİM MODA A U12E C FNL GR ASYA
16:00 MODA B ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U12E C KL BGR ASYA
17:30 BEYKOZ POTANIN KARTALLARI B U12E C KL CGR ASYA
19:00 KIZILTOPRAK ANKA GENÇLİK U12E C KL CGR ASYA
  SK : H.CEM AKAN    
       
08.06.2019 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:30 UNİBASKET İDEALTEPE U12E C FNL GR ASYA
16:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM Z10 SPORTS U12E C KL BGR ASYA
17:30 ESSPOR İSTANBUL ATA U12E C KL BGR ASYA
19:00 2014 MALTEPE GENÇLİK BEYKOZ GENÇLİK U12E C KL CGR ASYA
  SK : DEMET GÜLDAL    
       
       
09.06.2019 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 AVCILAR TANYILDIZI İTO ATL U12E C KL YF AVR
14:30 ALTINOVA ÜSKÜDAR BASKETBOL B / POTANIN ASLANLARI U18E C KL YF1
16:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD ADA YILDIZLARI / MAVİ YILDIZLAR U18E C YF1
17:30 ATAKENT GENÇLİK DOSTLUKSPOR U12E C FİNAL AVR
19:00 BAĞCILAR ANKA TEŞVİKİYE AKADEMİ U12E C KL YF AVR
  SK : FİKRET AYGÜN    
       
09.06.2019 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 POTANIN ASLANLARI KIZILTOPRAK U12E C KL CGR ASYA
13:00 GİRİŞİM / MODA A UNİBASKET / İDEALTEPE U12E C FNL GR ASYA
14:30 BOĞAZİÇİ KARTALLARI MODA B U12E C KL BGR ASYA
16:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL B U12E C KL AGR ASYA
17:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL B / POTANIN ASLANLARI İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E C KL YF1
19:00 ADA YILDIZLARI / MAVİ YILDIZLAR İSTANBUL ANKA U18E C YF2
  SK : GÖKHAN ANGIN    
       
09.06.2019 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 ASYA KARTALLARI A TAKIM YILDIZLARI U12E C KL AGR ASYA
14:30 İSTANBUL ATA KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12E C KL BGR ASYA
16:00 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ ESSPOR U12E C KL BGR ASYA
17:30 ANKA GENÇLİK 2014 MALTEPE GENÇLİK U12E C KL CGR ASYA
19:00 BEYKOZ GENÇLİK BEYKOZ U12E C KL CGR ASYA
  SK : ORHAN TAGA    
       
       
10.06.2019 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 GİRİŞİM / MODA A UNİBASKET / İDEALTEPE U12E C FNL GR ASYA
19:30 U12E C KL A GRUBU BİRİNCİSİ U12E C KL B GRUBU İKİNCİSİ U12E C KL FNL GR ASYA
  SK : ABBAS ÜNAY    
       
10.06.2019 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 U12E C KL B GRUBU BİRİNCİSİ U12E C KL C GRUBU İKİNCİSİ U12E C KL FNL GR ASYA
19:30 U12E C KL C GRUBU BİRİNCİSİ U12E C KL A GRUBU İKİNCİSİ U12E C KL FNL GR ASYA
  SK : ERKAN YURTAY    
       
       
11.06.2019 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 OLİMPOS DEV ATAŞEHİR B U11E C KL YF1
19:30 BAĞCILAR ANKA / TEŞVİKİYE AKADEMİ AVCILAR TANYILDIZI / İTO ATL U12E C KL FİNAL
  SK : ALPER SEYREK    
       
11.06.2019 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TAKIM YILDIZLARI GELECEK NESİL U11E C KL YF2
18:30 YF1 MAĞLUBU YF2 MAĞLUBU U18E C 3-4'LÜK
20:00 YF1 GALİBİ YF2 GALİBİ U18E C FİNAL
  SK : ALİ BOZOGLU    
       
11.06.2019 SALI MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 YF1 MAĞLUBU YF2 MAĞLUBU U18E C KL 3-4'LÜK
19:30 YF1 GALİBİ YF2 GALİBİ U18E C KL FİNAL
  SK : AHMET YÜKSELDİ    
       
11.06.2019 SALI KURTKÖY S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 GELECEĞİN YILDIZLARI GİRİŞİM / MODA A U12E C FNL GR ASYA
19:30     U12E C KL ASYA
  SK : GÖKHAN ANGIN    
       
       
12.06.2019 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00     U12E C KL ASYA
  SK : H.CEM AKAN    
       
       
13.06.2019 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 OLİMPOS / DEV ATAŞEHİR B TAKIM YILDIZLARI / GELECEK NESİL U11E C KL 3-4'LÜK
18:30 OLİMPOS / DEV ATAŞEHİR B TAKIM YILDIZLARI / GELECEK NESİL U11E C KL FİNAL
20:00 ATAKENT GENÇLİK / DOSTLUKSPOR ASYA İKİNCİSİ U12E C YF1
  SK : YAKUP DUMAN    
       
13.06.2019 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 ASYA BİRİNCİSİ ATAKENT GENÇLİK / DOSTLUKSPOR U12E C YF2
19:30     U12E C KL ASYA
  SK : ERKAN YURTAY    
       
       
14.06.2019 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 AVRUPA BİRİNCİSİ ASYA İKİNCİSİ U12E C KL YF1
  SK : ERSİN ÇELİK    
       
14.06.2019 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASYA BİRİNCİSİ AVRUPA İKİNCİSİ U12E C KL YF2
18:30 YF1 MAĞLUBU YF2 MAĞLUBU U12E C 3-4'LÜK
20:00 YF1 GALİBİ YF2 GALİBİ U12E C FİNAL
  SK : DEMET GÜLDAL    
       
       
15.06.2019 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00     U12E C KL 3-4'LÜK
13:30     U12E C KL FİNAL
  SK : FİKRET AYGÜN