Altyapılarda 2 Haziran Programı Ve Sonuçları

Altyapılarda 2 Haziran Programı Ve Sonuçları
Altyapılarda 2 Haziran 2024 Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve alınan sonuçlar
Bayrampaşa S.S
ÜMİT ERKEK B KLS GR
10:00 Teşvikiye Akademi (61) – Kartal Yıldızları (69)
U12E A KLS GR
11:30 Açı Gençlik A (65) – Yeşilköy Yıldızları A (43)
13:00 Beşiktaş (44) – Galatasaray (77)
U18E A KLS GR
14:30 Galatasaray (60) – Darüşşafaka (59)
U16E B FNL GR 3-4
16:00 Darüşşafaka B (74) – Anadolu Efes B (84)
U16E B FNL GR FNL
17:30 Teşvikiye A (74) – Ada Yıldızları B (53)
U12K A FNL GR
19:00 Eyüpsultan BLD (34) – Fenerbahçe (48)
Küçükçekmece S.S.
U10E C AVR FNL DGR
10:00 BASK (24) – Atakent Gençlik (51)
U12E C AVR FNL GR ELEME
11:30 Atakent Gençlik () – Elit Atletik ()
U10E C AVR FNL BGR
13:00 Petna (43) – Anka Spor A (41)
U12E B AVR FNL GR
14:30 Spor Fabrikası (37) – İstanbul Kemer (43)
Ş.M.Özel S.S.
U10E C AVR KLS AGR
13:00 Silivri Çağrıbey (18) – Anka Avrupa (39)
Başakşehir Spor Kompleksi
U12E C AVR FNL GR ELEME
10:00 Büyükçekmece Basketbol () – Bahçeşehir Bask. İht. ()
14:30 Altınyıldız () – Yeşilköy Yıldızları B ()
U10E C AVR FNL AGR
11:30 Avcılar Atak (30) – AYKA B (28)
U12K B KLS BGR
13:00 Avcılar Atak (12) – Besra İstanbul (56)
Caferağa S.S.
U11E A
13:00 Bahçeşehir Koleji (21) – TED (67)
U10E A YF
14:30 Allstars İstanbul (32) – Dev Ataşehir (56)
Yakacık S.S.
U18E A KLS GR
10:00 Akademi İstanbul A (54) – Suadiye Basketbol B (49)
U11K A FNL GR
11:30 Daçka Şerifali (22) – Asya Kartalları (32)
U16K B FNL GR
13:00 Cevizli Atak (26) – İstanbul Vardar (43)
U12E B ASY FNL GR
14:30 Kızıltoprak 2004 (36) – FMV Erenköy Işık (71)
U16E B FNL GR 7/8
17:30 Titan Akademi A () – Allstars İstanbul ()
U16E B FNL GR 5/6
19:00 Lima A (42) – İstanbul Efendileri (33)
Maltepe S.S.
U18E B KLS GR YF 5/8
10:00 Anka Anadolu A () – Titan Akademi B ()
U12E B ASY KLS GR
11:30 Ümraniye BLD GSK (18) – Lima (72)
U10E C ASY GGR
13:00 İstanbul Marmara A (62) – Pamukspor Gelişim (27)
16:00 Titan Akademi (50) – 11 Arthletic (18)
U12E B ASY FNL GR
14:30 Kartal Yıldızları (59) – Pamukspor Gelişim (53)
17:30 11 Arthletic (45) – Ada Yıldızları (76)
ÜMİT ERKEK A
19:00 Kadıköy İstanbul (73) – Ada Yıldızları A (60)