İstanbul Kadıköy Ve Üsküdar’ın Yeni Kulübü “BEŞAS Spor Kulübü”

İstanbul Kadıköy Ve Üsküdar’ın Yeni Kulübü “BEŞAS Spor Kulübü”

Kulübümüz 2018 İtibari ile kurulmuş Yeni, Güçlü Bir yapı oluşumunu sağlamak ve yoluna emin adımlarla gitmek için hedeflerimiz doğrultusunda oluşacak hem bireysel hem de takım sporunda Türk basketboluna Katkılar sağlamak adına gücümüz, zekamız ve inancımız ile bu yola çıkmış bulunmaktayız.

Bu başarı yolunda ilerlerken kesinlikle doğruluktan ve gerçekçilik ilkesinden bir an bile ayrılmadan hedeflerimize emin adımlarla gitmek istemekteyiz. Tarih boyunca birçok kulübün bizlere her defasında basketbolun bir takım oyunu olduğunu bizlere hatırlatan ve inanılmaz başarılar elde eden kişi veya kişilere göre hareket ederken etik ve ahlaki değerlere de sözde değil özünde sahip çıkmak zorunda olduğumuzu her seferinde bizlere hatırlatanları unutmak mümkün değildir. Bizde bu değerlere sahip olmak adına Spor kulübü olarak üzerimize düşen ne var ise gücümüz, zekamız ve inancımız ile doğru yoldan ayrılmadan hedeflerimize adım adım ilerlemek istemekteyiz. Basketbolun bir Takım oyunu olduğuna inananlar ile bir çok yerde savaşarak Türk basketboluna katkılar sağlayacak, her defasında yaptığımız ya da yapamadığımız işlerden ders alarak zamanla bir öncekinden daha iyi olmak adına çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

İstanbul’da Kız / Erkek Basketbol altyapı takımlarımız ve basketbol okullarımız ile yavaş yavaş gerçekçi ve emin adımlarla yolumuza bu (2018-2019) sezon itibari adımımızı attık. Eylül ayı itibari ile Üsküdar Merkez, Kasım ayında da Kadıköy’de ki (İçerenköy) salonumuz ile yolumuza devam etmek için planlarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Basketbol camiasına Hayırlı Uğurlu olmasını diler geçekleştirmek isteğimiz küçük ya da büyük katkılarımız ile lige renk katacağımıza inanmaktayız.

                                                                    Başkan Erdem Tunçluer