15.01.2022 CUMARTESİ | BAYRAMPAŞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
9:30 | ESEN BASKETBOL | OLİMPOS | U18E C BGR AVR |
11:00 | EYÜPSULTAN BELEDİYESİ | ŞERİFALİ GENÇLİK | U18K B FNL GR |
12:30 | EMLAK KONUT B | ŞERİFALİ GENÇLİK | U14K B FNL GR |
14:00 | İSTANBUL VARDAR | ASYA KARTALLARI | U14K B FNL GR |
15:30 | AYKA | GENÇ PAŞABAHÇE | U18K B FNL GR |
17:00 | SİLİVRİ | KADIKÖY İSTANBUL | BÜYÜK ERKEK |
18:30 | KURTULUŞ | KURTKÖY YILDIZLAR | BÜYÜK ERKEK |
20:00 | ÇUBUKLU SPOR KULÜBÜ | MAÇ SAYISI | U16E C DGR ASYA |
S.K. 1 - 4 BEKLAN BESIM OZGENC | / 5 - 8 NEJDET SERCEK | ||
15.01.2022 CUMARTESİ | KÜÇÜKÇEKMECE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
9:30 | TRUVA GENÇLİK | AVRUPA KARŞIYAKA B | U16E C JGR AVR |
11:00 | BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ | BAĞCILAR GÖZTEPE | U14K B FNL GR |
12:30 | AÇI GENÇLİK | İSTANBUL BASKETBOL FENERİ | U18K A |
16:30 | ATAKENT GENÇLİK A | ATAKENT SPOR KOLEJLİLER | U18E C AGR AVR |
18:00 | ÜNSPED B | BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK | U18E C CGR AVR |
19:30 | MEGABASKET | SULTANGAZİ BELEDİYESİ | U18E C CGR AVR |
S.K. 1 - 3 KEMAL ZEYDAN | / 4 -6 FIKRET AYGUN | ||
15.01.2022 CUMARTESİ | MALTEPE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
15:30 | MODA SPOR KULÜBÜ | ANKA GENÇLİK | U16E C BGR ASYA |
17:00 | İSTANBUL DSİ | FMV ERENKÖY IŞIK | U14E B FNL 2.GR ASYA |
18:30 | ARMADA A | ANATOLYA TURKUAZ | U16E C DGR ASYA |
20:00 | BOĞAZİÇİ ELİT | ÇENGELKÖY BASKETBOL | U16E C GGR ASYA |
S.K.: AHMET YUKSELDI | |||
15.01.2022 CUMARTESİ | YAKACIK S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
9:30 | PARLAYAN YILDIZLAR A | HİGH TOUCH B | U14E C CGR ASYA |
11:00 | İSTANBUL DEV | POTANIN ASLANLARI | U14E C HGR ASYA |
12:30 | ANADOLU MARMARA | POTANIN ASLANLARI | U18E C EGR ASYA |
14:00 | ALLSTARS İSTANBUL | PAMUKSPOR GELİŞİM | U18E B FNL 2.GR ASYA |
15:30 | DİNAMO | FESA A | U18E B FNL 2.GR ASYA |
17:00 | İSTANBUL KARŞIYAKA | PENDİK YEDİTEPE | U18E C AGR ASYA |
18:30 | SUADİYE | MAVİ BİRLİK | U14E C HGR ASYA |
20:00 | BEYLERBEYİ | BOĞAZİÇİ | U18E C DGR ASYA |
S.K. 1 - 5 ERKAN YURTAY | / 6 - 8 SERKAN SARA | ||
16.01.2022 PAZAR | BAYRAMPAŞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
9:30 | EMLAK KONUT B | AÇI GENÇLİK B | U14E C CGR AVR |
11:00 | KAAN | KARŞIYAKA DOĞAN | U14E C EGR ASYA |
12:30 | FESA B | POTANIN KARTALLARI B | U14E C EGR ASYA |
14:00 | MVP B | KÜÇÜKYALI GELİŞİM | U14E C FGR ASYA |
15:30 | ÜSKÜDAR BASKETBOL | İSTANBUL KARTAL GENÇLİK | U14E C GGR ASYA |
17:00 | SİLİVRİ | GİRİŞİM | ÜMİT ERKEK A |
18:30 | BAĞCILAR GÖZTEPE | PENDİK YEDİTEPE | U16K B FNL GR |
20:00 | KUTUP YILDIZI B | ŞERİFALİ GENÇLİK | U16K B FNL GR |
S.K. 1 - 4 MESUT İLMAN | / 5 - 8 CAN GURAKAR | ||
16.01.2022 PAZAR | KÜÇÜKÇEKMECE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
9:30 | BASKETS | TEPEBASKET | U16K B FNL GR |
11:00 | İSTANBUL GELİŞİM | ÇATALCA BELEDİYE | U18K B FNL GR |
16:30 | İSTANBUL TEKNİK BASKET | EGE MAVİSİ | ÜMİT ERKEK B AVR |
18:00 | EYÜP BASKET | BASK | U16E C KGR AVR |
19:30 | ŞEFKATGÜCÜ | LEYLA ÇALIŞKAN | U18E C BGR AVR |
S.K. 1 - 2 GIZEM KONAK AKCAY | / 3 - 6 ERHAN KISLAKLI | ||
16.01.2022 PAZAR | CAFERAĞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | BEYKOZ BLD GENÇLİK | BEYKENT BASKETBOL | BÜYÜK ERKEK |
18:30 | KADIKÖY İSTANBUL | ÜNSPED | ÜMİT ERKEK A |
20:00 | FESA B | KAAN GÖZTEPE A | U18E B FNL 1.GR ASYA |
S.K. : GÜLHAN AKCELIK | |||
16.01.2022 PAZAR | MALTEPE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
9:30 | MAVİ BİRLİK | ATAŞEHİR YILDIZLARI | U16E C EGR ASYA |
11:00 | PENDİK YEDİTEPE | MODAFEN | U16E C JGR ASYA |
12:30 | ŞERİFALİ GENÇLİK | İSTANBUL DSİ | U14E B FNL 2.GR ASYA |
14:00 | PARLAYAN YILDIZLAR B | ADA YILDIZLARI A | U16E C AGR ASYA |
15:30 | BAYRAKTAR PENDİK | ADA YILDIZLARI B | U16E C GGR ASYA |
17:00 | GENÇ PAŞABAHÇE B | İSTANBULLS | U16E C IGR ASYA |
18:30 | POTANIN ASLANLARI | DUDULLU OSB | U16E C LGR ASYA |
20:00 | DEV ATAŞEHİR B | POTANIN KARTALLARI B | U16E C JGR ASYA |
S.K. 1 - 4 SAMET KORKMAZ | / 5 - 8 GOKHAN ANGIN | ||
17.01.2022 PAZARTESİ | BAYRAMPAŞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | BEŞİKTAŞ B | ANADOLU EFES B | U16E A |
18:30 | GALATASARAY NEF A | FENERBAHÇE BEKO A | U14E A |
20:00 | GALATASARAY NEF B | FMV IŞIK OKULLARI B | U16E B BGR AVR |
S.K.:YUSUF ARSLAN | |||
17.01.2022 PAZARTESİ | KÜÇÜKÇEKMECE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | NOVA BASKET | FLORYA ELİT | U16E C HGR AVR |
18:30 | ATAKENT GENÇLİK | BASKETS B | U16E C KGR AVR |
20:00 | ROTARY 100.YIL AND. LİS. | ATAKENT SPOR KOLEJLİLER | U16E C NGR AVR |
S.K.:LEVENT KURSAT KIRCA | |||
17.01.2022 PAZARTESİ | BAĞCILAR S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | YENİ LEVENT BASKETBOL | YILDIRIMSPOR GENÇLİK | U16E C PGR AVR |
18:30 | ŞEFKATGÜCÜ | FMV ISPARTAKULE IŞIK | U16E C OGR AVR |
20:00 | AVCILAR ATAK | FİNAL İNŞAAT | U16E C JGR AVR |
S.K.:BAKI GUNER | |||
17.01.2022 PAZARTESİ | MALTEPE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | HİGH TOUCH A | PAMUKSPOR GELİŞİM | U14E A |
18:30 | GENÇ PAŞABAHÇE | PAMUKSPOR GELİŞİM B | U14E C GGR ASYA |
20:00 | GENÇ PAŞABAHÇE A | ROTA AKADEMİ | U16E B BGR ASYA |
S.K.:DEMET GULDAL | |||
17.01.2022 PAZARTESİ | YAKACIK S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | BEŞAS | ARMADA | U18E C DGR ASYA |
18:30 | ATLETİK SPORTİF İSTANBUL | ARMADA | U14E C CGR ASYA |
20:00 | CBL AKADEMİ | ATLETİK SPORTİF İSTANBUL | BÜYÜK ERKEK |
S.K.:AHMET YUKSELDI | |||
18.01.2022 SALI | BAYRAMPAŞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | MİMAR SİNAN KOLEJİ | TENİS ESKRİM DAĞCILIK | U14E B YF2 AVR |
18:30 | MVP ETİLER | ANADOLU EFES B | U14E B YF1 AVR |
20:00 | DARÜŞŞAFAKA A | ANADOLU EFES A | U16E A |
S.K.:YUSUF ARSLAN | |||
18.01.2022 SALI | KÜÇÜKÇEKMECE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | FMV NİŞANTAŞI IŞIK | OLİMPOS | U16E C IGR AVR |
18:30 | İTO ATL | FMV IŞIKSPOR | U18E B DGR AVR |
20:00 | ÜNSPED | IRMAK SPOR | BÜYÜK ERKEK |
S.K.:ALPER SEYREK | |||
18.01.2022 SALI | BAĞCILAR S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | BAĞCILAR GÖZTEPE | EMLAK KONUT B | U14K B FNL GR |
18:30 | BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK A | BAKIRKÖYSPOR A | U16E C IGR AVR |
20:00 | MARMARA ELİT | BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ | U16E C HGR AVR |
S.K.:NEJDET SERCEK | |||
18.01.2022 SALI | CAFERAĞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | FENERBAHÇE B | İSTANBUL DSİ | U16E A |
18:30 | FENERBAHÇE A | AKADEMİ İSTANBUL A | U16E A |
20:00 | DEV ATAŞEHİR A | FMV ERENKÖY IŞIK | U14E B YF1 ASYA |
S.K.:MUMTAZ UGURALP | |||
18.01.2022 SALI | MALTEPE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | ŞERİFALİ GENÇLİK | İSTANBUL VARDAR | U14K B FNL GR |
18:30 | ŞERİFALİ GENÇLİK | POTANIN KARTALLARI | U14E B YF2 ASYA |
20:00 | ASYA KARTALLARI | BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ | U14K B FNL GR |
S.K.:ORHAN TAGA | |||
19.01.2022 ÇARŞAMBA | BAYRAMPAŞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | EMLAK KONUT A | GALATASARAY A | U14K A |
18:30 | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ | FENERBAHÇE A | U14K A |
20:00 | İBB A | FENERBAHÇE BEKO A | U14E A |
S.K.:YAKUP DUMAN | |||
19.01.2022 ÇARŞAMBA | KÜÇÜKÇEKMECE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | TEPEBASKET | BAĞCILAR GÖZTEPE | U16K B FNL GR |
18:30 | PERTEVNİYAL İTÜ | SUADİYE BASKETBOL | U18E A |
20:00 | BEYKENT BASKETBOL | BEYOĞLUSPOR | BÜYÜK ERKEK |
S.K.:CAN GURAKAR | |||
19.01.2022 ÇARŞAMBA | CAFERAĞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | PENDİK YEDİTEPE | KUTUP YILDIZI B | U16K B FNL GR |
18:30 | KAAN | MVP ETİLER | U18E A |
20:00 | KURTKÖY YILDIZLAR | SİLİVRİ | BÜYÜK ERKEK |
S.K.:DEMET GULDAL | |||
19.01.2022 ÇARŞAMBA | MALTEPE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | ANATOLYA TURKUAZ | UNİBASKET | U18E C EGR ASYA |
18:30 | ŞERİFALİ GENÇLİK | BASKETS | U16K B FNL GR |
20:00 | BOĞAZİÇİ ELİT | ÜSKÜDAR BASKETBOL | U18E C FGR ASYA |
S.K.:CENK ULA | |||
19.01.2022 ÇARŞAMBA | YAKACIK S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | KAAN GÖZTEPE B | İSTANBUL ATA | U18E C AGR ASYA |
18:30 | FESA | KÜÇÜKYALI GELİŞİM | ÜMİT ERKEK B ASYA |
20:00 | ATAŞEHİR YILDIZLARI | GENÇ PAŞABAHÇE B | U18E C FGR ASYA |
S.K.:GULHAN AKCELIK | |||
20.01.2022 PERŞEMBE | BAYRAMPAŞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | DARÜŞŞAFAKA A | ANADOLU EFES A | U14E A |
18:30 | EMLAK KONUT B | ASYA KARTALLARI | U14K B FNL GR |
20:00 | YF1 GALİBİ | YF2 GALİBİ | U14E B FİNAL AVR |
S.K.:ERHAN KISLAKLI | |||
20.01.2022 PERŞEMBE | KÜÇÜKÇEKMECE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | İSTANBUL VARDAR | BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ | U14K B FNL GR |
18:30 | İTO ATL | ADA YILDIZLARI | ÜMİT ERKEK A |
20:00 | İBB | BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. | U18E A |
S.K.:ALPER SEYREK | |||
20.01.2022 PERŞEMBE | CAFERAĞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | YF1 GALİBİ | YF2 GALİBİ | U14E B FİNAL ASYA |
18:30 | HİGH TOUCH A | GALATASARAY NEF A | U14E A |
20:00 | KADIKÖY İSTANBUL | ÜNSPED | BÜYÜK ERKEK |
S.K.:MUMTAZ UGURALP | |||
20.01.2022 PERŞEMBE | MALTEPE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | AKADEMİ İSTANBUL | FMV ERENKÖY IŞIK | U18E B FNL 1.GR ASYA |
18:30 | ŞERİFALİ GENÇLİK | BAĞCILAR GÖZTEPE | U14K B FNL GR |
20:00 | ATLETİK SPORTİF İSTANBUL | HAZNEDAR DORUK | BÜYÜK ERKEK |
S.K.:CENK ULA | |||
21.01.2022 CUMA | BAYRAMPAŞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | GALATASARAY A | BEŞİKTAŞ | U14K A |
18:30 | ANKA ANADOLU | ANADOLU MARMARA | U16E C CGR ASYA |
20:00 | BESRA İSTANBUL | KÜÇÜKYALI GELİŞİM | U16E C CGR ASYA |
S.K.:FIKRET AYGUN | |||
21.01.2022 CUMA | KÜÇÜKÇEKMECE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | BEŞYILDIZ B | ŞİŞLİ | U16E C GGR AVR |
18:30 | PERTEVNİYAL LİSESİ | BÜYÜKÇEKMEE BASKETBOL | U16E C GGR AVR |
20:00 | İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR | BAKIRKÖY ASLAN | U18E C AGR AVR |
S.K.:YAKUP DUMAN | |||
21.01.2022 CUMA | CAFERAĞA S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
19:00 | FENERBAHÇE BEKO A | İSTANBUL TİCARET ODASI | U14E A |
20:30 | BEYLERBEYİ B | KAAN GÖZTEPE B | U16E C HGR ASYA |
S.K.:ORHAN TAGA | |||
21.01.2022 CUMA | MALTEPE S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | İSTANBUL ATA | ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN | U16E C IGR ASYA |
18:30 | İSTANBUL YILDIZLARI BASK. | AÇI GENÇLİK | U18K A |
20:00 | ÇENGEL SPOR KULÜBÜ | ES SPOR | U16E C HGR ASYA |
S.K.:ERKAN YURTAY | |||
21.01.2022 CUMA | YAKACIK S. S. | ||
SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | KATEGORİ |
17:00 | İSTANBUL KARŞIYAKA | ÇEKMEKÖY SPOR KULÜBÜ | U16E C AGR ASYA |
18:30 | ATAŞEHİR GENÇLİK | ASYA KARTALLARI A | U16E C FGR ASYA |
20:00 | İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK | ASYA KARTALLARI B | U16E C BGR ASYA |
S.K. SAMET KORKMAZ |
Altyapılarda 12. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 12. Hafta 15 - 21 Ocak 2022 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı: