Altyapılarda 14 Nisan Programı Ve Sonuçları

Altyapılarda 14 Nisan Programı Ve Sonuçları
Altyapılarda 14 Nisan 2018 Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve alınan sonuçlar:
Bayrampaşa S.S.
U11E A+
10:00 Avrupa Karşıyaka (34) – Dev Ataşehir (65)
U14E A+ KL 2.GR AVR
11:30 UPS (68) – Avrupa Karşıyaka (53)
14:30 İTÜ (33) – Elit Atletik (53)
U13E A+ KL GR AVR
13:00 Bahçelievler Kumport O. (33) – Florya Elit (64)
U14E A+ KL 1.GR AVR
16:00 Bayrampaşa Bilgi Gençlik  – Yeşilyurt (Ertelendi)
U12E A BGR
17:30 Yıldırım Bosna (52) – Bağcılar Anka (54)
U14E AA KL 2.GR
19:00 İstbol (43) – Yıldırım Bosna (61)
Ahmet Cömert S.S.
U12E A+ FNL GR
16:00 İBB (65) – Açı Gençlik (46)
U12E A DGR
17:30 Suadiye (48) – Armada (47)
19:00 Potanın Kartalları (38) – MVP (44)
Bağcılar S.S.
U12E A AGR
10:00 Sekbanlar (48) – Şefkatgücü (32)
U18E A KL 1.GR AVR
11:30 Tepebasket (0) – İstanbul Kağıthane Gençlik (20)
U16E A KL 4.GR AVR
13:00 Beşyıldız (0) – İstanbul Kültür Koleji (20)
U15E A FNL 1.GR AVR
14:30 Cennet (44) – Çatalca Basketbol (39)
U18E A KL 3.GR AVR
16:00 Kurtuluş (41) – Mimaroba (61)
U18E A FNL 2.GR AVR
17:30 YEF (56) – İstanbul Boğaları (68)
U18E A FNL 1.GR AVR
19:00 Haznedar Doruk (66) – İstanbul Vardar (69)
Küçükçekmece S.S.
U12E A BGR
10:00 Bahçeşeir Bask. İht. (97) – Sistem Gençlik (32)
U18E A FNL 1.GR AVR
11:30 Beylikdüzü Bask. Akademi (66) – Gelecek Nesil (70)
U11E A FNL GR
13:00 Gelecek Nesil (19) – Atakent Gençlik (50)
U12E A AGR
14:30 İTÜ GVO Ayazağa (72) – Yıldırımspor Gençlik (26)
U13E A+ FNL GR AVR
16:00 Baskets (56) – Bizimkent (60)
U15E A+ KL 1.GR
17:30 Bizimkent (69) – Bahçelievler Basketbol (46)
U18E A KL 1.GR AVR
19:00 Bahçelievler Basketbol (20) – Bayrampaşa Sportif Gençlik (0)
Caferağa S.S.
U15K A PO 1. Maç
16:00 İstanbul DSİ (30) – İstanbul Üniversitesi (81)
U13E A+ KL GR ASY
17:30 Beykoz Gençlik (52) – Kızıltoprak (45)
Yakacık
U11E A+
09:30 Fenerbahçe Koleji (55) – İstanbul Kartal Gençlik (27)
19:30 Titan Akademi (56) – Fesa (60)
U13E A+ KL GR ASY
11:00 İstanbul Kartal Gençlik (20) – Beylerbeyi (0)
U13E AA KL GR
15:00 Suadiye Basketbol (55) – İstanbul DSİ (60)
U11E AA
16:30 Pamukspor (75) – FMV Işıkspor (38)
U14E AA KL 2.GR
18:00 Fesa (58) – FMV Işıkspor (61)