Altyapılarda 29. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 29. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 29. Hafta 14 - 20 Nisan 2018 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı:
 
       
       
14.04.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AVRUPA KARŞIYAKA DEV ATAŞEHİR U11E A+
11:30 UPS AVRUPA KARŞIYAKA U14E A+ KL 2.GR
13:00 BAHÇELİEVLER KUMPORT O. FLORYA ELİT U13E A+ KL GR AVR
14:30 İTÜ ELİT ATLETİK U14E A+ KL 2.GR
16:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK YEŞİLYURT U14E A+ KL 1.GR
17:30 YILDIRIM BOSNA BAĞCILAR ANKA U12E A BGR
19:00 İSTBOL YILDIRIM BOSNA U14E AA KL 2.GR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
14.04.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 GALATASARAY OGM ORMANSPOR KBSL
16:00 İBB AÇI GENÇLİK U12E A+ FNL GR
17:30 SUADİYE ARMADA U12E A DGR
19:00 POTANIN KARTALLARI MVP U12E A DGR
  SK: ORHAN TAGA    
       
14.04.2018 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SEKBANLAR ŞEFKATGÜCÜ U12E A AGR
11:30 TEPEBASKET İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E A KL 1.GR AVR
13:00 BEŞYILDIZ İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ U16E A KL 4.GR AVR
14:30 CENNET ÇATALCA BASKETBOL U15E A FNL 1.GR AVR
16:00 KURTULUŞ MİMAROBA U18E A FNL 3.GR AVR
17:30 YEF İSTANBUL BOĞALARI U18E A FNL 2.GR AVR
19:00 HAZNEDAR DORUK İSTANBUL VARDAR U18E A FNL 1.GR AVR
  SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ    
       
14.04.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. SİSTEM GENÇLİK U12E BGR
11:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD GELECEK NESİL U18E A FNL 1.GR AVR
13:00 GELECEK NESİL ATAKENT GENÇLİK U11E A FNL GR
14:30 İTÜ GVO AYAZAĞA YILDIRIMSPOR GENÇLİK U12E A AGR
16:00 BASKETS BİZİMKENT U13E A+ FNL GR AVR
17:30 BİZİMKENT BAHÇELİEVLER BASKETBOL U15E A+ KL 1.GR
19:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18E A KL 1.GR AVR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
14.04.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA KIRMIZI TBL
16:00 İSTANBUL DSİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U15K A PO 1.MAÇ
17:30 BEYKOZ GENÇLİK KIZILTOPRAK U13E A+ KL GR ASYA
  SK: ABBAS ÜNAY    
       
14.04.2018 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 FENERBAHÇE KOLEJİ İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U11E A+
11:00 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK BEYLERBEYİ U13E A+ KL GR ASYA
15:00 SUADİYE BASKETBOL İSTANBUL DSİ U13E AA KL GR
16:30 PAMUKSPOR FMV IŞIKSPOR U11E AA
18:00 FESA FMV IŞIKSPOR U14E AA KL 1.GR
19:30 TİTAN AKADEMİ FESA U11E A+
  SK: ERKAN YURTAY    
       
       
15.04.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GALATASARAY AÇI GENÇLİK U11E AA
11:30 AÇI GENÇLİK İBB U13E AA KL GR
13:00 İBB PARLAYAN YILDIZLAR U11E A+
14:30 FMV IŞIKSPOR İSTBOL U15E AA KL GR
16:00 İSTBOL İSTANBULSPOR U12E A+ FNL GR
17:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR TAKIM YILDIZLARI U12E A DGR
19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ PERTEVNİYAL U16K A PO 1.TUR
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
15.04.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK İSTANBUL KAYAŞEHİR U16K A PO 1.TUR
11:30 TEKYILDIZ ATAŞEHİR KARTALLARI U11E A DGR
13:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. İSTANBUL TİCARET ODASI U11E AA
14:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U13E A+ KL GR AVR
16:00 DEV ATAŞEHİR / DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BORUSAN OTOMOTİV U15E A+ 7-8'LİK
17:30 DEV ATAŞEHİR / DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL BOĞALARI U15E A+ 5-6'LIK
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
15.04.2018 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GELECEK NESİL GENÇ KOLEJ BASKETBOL U15E A FNL 2.GR AVR
11:30 FYL DOSTLUKSPOR U15E A FNL 1.GR AVR
13:00 BEST ELİT ATLETİK U15E A FNL 1.GR AVR
14:30 TRUVA GENÇLİK PERTEVNİYAL LİSESİ U16E A+ KL 2.GR
16:00 İSTANBUL PANTERLERİ ATAKENT GENÇLİK U12E A BGR
17:15 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER ROTARY 100.YIL AND. LİS. U12E A AGR
18:30 ANKA BASKETBOL AKD AYKA U12E A BGR
19:45 AYKA İSTANBUL ANKA U12K A
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
15.04.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YEŞİLYURT ERK BASKETBOL AKADEMİ U16E A KL 1.GR AVR
11:30 BASK BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU U16E A KL 1.GR AVR
13:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U16E A FNL 1.GR AVR
14:30 ASİST YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E A FNL 1.GR AVR
16:00 KAĞITHANE HÜSEYİN ALP YILDIRIMSPOR GENÇLİK BE A KL GR
17:30 ŞİŞLİ İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK BE A FNL GR
19:00 KURTULUŞ DİNAMO BE A FNL GR
  SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ    
       
15.04.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI PAMUKSPOR U12E A CGR
12:30 DUDULLU ORG. SAN. ASYA KARTALLARI U12E A+ DGR
14:00 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE U14E AA FNL 2.GR
16:30 AKADEMİ İSTANBUL DEĞİŞİM U14E AA KL 2.GR
18:30 OLİMPİK BASKET DÜZCE BELEDİYE KBBL
  SK: ERDOĞAN ACIR    
       
       
16.04.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ENKA YILDIRIMSPOR GENÇLİK U18E A KL 2.GR AVR
19:00 ANKA BASKETBOL AKD PENDİK BELEDİYESİ U15E A+ 3-4'LÜK
20:30 TEŞVİKİYE AÇI GENÇLİK U15E A+ FİNAL
  SK: ALPER SEYREK    
       
16.04.2018 PAZARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞYILDIZ DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U14E A+ KL 1.GR
19:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18E A KL 4.GR AVR
20:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16E A FNL 2.GR AVR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
16.04.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BASK PERTEVNİYAL LİSESİ U15E A FNL 2.GR AVR
19:00 GELECEK NESİL BOSNA BASKET U16E A KL 4.GR AVR
20:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK İTÜ U16E A KL 3.GR AVR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
16.04.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UNO UNİBASKET U18E A FNL 3.GR ASYA
19:00 PARLAYAN YILDIZLAR AVCILAR TANYILDIZI U14E A+ KL 1.GR
20:30 DEĞİŞİM İBB U15E AA FNL GR
  SK: ERKAN YURTAY    
       
16.04.2018 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ GENÇ PAŞABAHÇE U16K A PO 1.TUR
19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. DOSTLUKSPOR U16K A PO 1.TUR
20:30 SANCAKTEPE BELEDİYE İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18E A FNL 3.GR ASYA
  SK: HURŞİT CEM AKAN    
       
16.04.2018 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL SANCAKTEPE İSTANBUL U12E A CGR
19:00 İSTANBUL ATA MODA U12E A CGR
20:30 İSTANBULGÜCÜ POTANIN ASLANLARI U18E A FNL 3.GR ASYA
  SK: ERSUN AKVURAN    
       
       
17.04.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL DSİ U18K A FNL GR
19:00 AVCILAR TANYILDIZI YILDIRIM BOSNA U13E A+ KL GR AVR
20:30 RUMELİ KUPRİVA TEŞVİKİYE AKADEMİ U16E A+ KL 2.GR
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
17.04.2018 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK DARÜŞŞAFAKA U11E AA
19:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK FLORYA ELİT U12E A+ KL GR AVR
20:30 İSTANBULSPOR UNİBASKET U15E AA KL GR
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
17.04.2018 SALI BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL BOĞALARI CENNET U16E A KL 2.GR AVR
19:00 ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD U16E A KL 2.GR AVR
20:30 TRUVA GENÇLİK ATABEY SPOR KULÜBÜ U18E A KL 2.GR AVR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
17.04.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İTÜ GVO AYAZAĞA MODA BASKETBOL ATLETİK U16E A FNL 1.GR AVR
19:00 İSTBOL TEŞVİKİYE U13E A+ FNL GR AVR
20:30 İSTBOL BEŞYILDIZ U18E A+ KL BGR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
17.04.2018 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 SUADİYE BASKETBOL GALATASARAY U11E AA
19:00 FMV ERENKÖY IŞIK GALATASARAY U15E AA FNL GR
20:30 ATAŞEHİR KOLEJİ FENERBAHÇE U18K A FNL GR
  SK: GÖKHAN ANGIN    
       
17.04.2018 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ARMADA DOĞA KOLEJİ U16E A+ KL 3.GR
19:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR HAYDARPAŞA LİSESİ U16E A+ KL 3.GR
20:30 BEYKOZ GENÇLİK ALBEDO BASKETBOL U15E A+ KL 3.GR
  SK: YAVUZ AKPULAT    
       
17.04.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PARLAYAN YILDIZLAR DEV ATAŞEHİR U12E A+ DGR
19:00 Z10 SPORTS PARLAYAN YILDIZLAR U16E A+ KL 3.GR
20:30 AKADEMİ İSTANBUL TİTAN AKADEMİ U13E A+ KL GR ASYA
  SK: AHMET YÜKSELDİ    
       
       
18.04.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FMV IŞIKSPOR BEŞİKTAŞ U12E AA
19:00 BEŞİKTAŞ BAKIRKÖY BASKET U16E AA PLAYOFF
20:30 MODA BASKETBOL ATLETİK TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E A FNL 2.GR AVR
  SK: YAKUP DUMAN    
       
18.04.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. BAHÇELİEVLER BELEDİYE U18E A FNL 2.GR AVR
19:00 ANADOLU EFES İSTANBUL TİCARET ODASI U13E AA FNL 1.GR
20:30 DARÜŞŞAFAKA İSTANBUL TİCARET ODASI U16E AA PLAYOFF
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
18.04.2018 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATLETİK BAHÇEŞEHİR AVCILAR TANYILDIZI U11E A FNL GR
19:00 ÇATALCA BASKETBOL DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U13E A+ KL GR AVR
20:30 İSTANBUL VARDAR BEST U16E A FNL 2.GR AVR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
18.04.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL BASKET AVRUPA KARŞIYAKA U12E A AGR
19:00 BAKIRKÖY ASLANSPOR AVRUPA KARŞIYAKA U18E A KL 4.GR AVR
20:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK KURTULUŞ BE A FNL GR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
18.04.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KIZILTOPRAK BEYKOZ U15E A+ KL 3.GR
19:00 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U16E AA PLAYOFF
20:30 BOSTANCI DİNAMO BE A FNL GR
  SK: HURŞİT CEM AKAN    
       
18.04.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEYLERBEYİ HAYDARPAŞA LİSESİ U12E A+ DGR
19:00 BEYLERBEYİ ARMADA U15E A+ KL 3.GR
20:30 MALTEPE DOĞUŞ ASFA GENÇLİK U18E A FNL 4.GR ASYA
  SK: ERSUN AKVURAN    
       
18.04.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AKADEMİ İSTANBUL ALLSTARS İSTANBUL U12E A+ DGR
19:00 ASYA KARTALLARI İSTANBUL MESUDİYE U18E A FNL 4.GR ASYA
20:30 BEYKOZ GENÇLİK BALKAN YEŞİLBAĞLAR U16E A+ KL 3.GR
  SK: ORHAN TAGA    
       
       
19.04.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PERTEVNİYAL LİSESİ TEŞVİKİYE AKADEMİ U16E A+ KL 2.GR
19:00 BEŞİKTAŞ TEŞVİKİYE AKADEMİ / PERTEVNİYAL U16K A PLAYOFF
20:30 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. / DOSTLUKSPOR U16K A PLAYOFF
  SK: ALPER SEYREK    
       
19.04.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DARÜŞŞAFAKA GALATASARAY U12E AA
19:00 GALATASARAY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U16E AA PLAYOFF
20:30 BÜYÜKDERE İHTİSAS BAYRAKTAR PENDİK BE A KL GR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
19.04.2018 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UPS İTO ATL U15E A KL 1.GR AVR
19:00 BAKIRKÖY BASKET ŞİŞLİ U15E A KL 1.GR AVR
20:30 KASIMPAŞA ALTINELLER U15E A KL 2.GR AVR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
19.04.2018 PERŞEMBE BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TRUVA GENÇLİK İSTANBUL SMAÇ U14E A KL 1.GR AVR
19:00 BEST RUMELİ KUPRİVA U14E A KL 1.GR AVR
20:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE AVCILAR ÇAĞDAŞLAR U16E A KL 3.GR AVR
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
19.04.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MİMAR SİNAN KOLEJİ AVRUPA KARŞIYAKA U11E A+
19:00 FLORYA ELİT DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U12E A+ KL GR AVR
20:30 AVCILAR TANYILDIZI BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U14E A+ KL 1.GR
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
19.04.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FMV ERENKÖY IŞIK ANADOLU EFES U12E AA
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI FENERBAHÇE U12E AA
20:30 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ / GENÇ PAŞABAHÇE U16K A PLAYOFF
  SK: ORHAN TAGA    
       
19.04.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK TİTAN AKADEMİ U13E A+ KL GR ASYA
19:00 PAMUKSPOR ELİT AKADEMİ BASKETBOL U18E A KL 6.GR ASYA
20:30 TEKYILDIZ ANKA GENÇLİK U18E A KL 5.GR ASYA
  SK: YAVUZ AKPULAT    
       
19.04.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TAKIM YILDIZLARI DİNAMO U18E A KL 5.GR ASYA
19:00 KIZILTOPRAK KURTKÖY YILDIZLAR U18E A KL 5.GR ASYA
20:30 BEYKOZ GİRİŞİM U18E A FNL 4.GR ASYA
  SK: AHMET YÜKSELDİ    
       
       
20.04.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İTÜ İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U14E A+ KL 2.GR
19:00 EMLAK KONUT ATAŞEHİR KOLEJİ U18K A FNL GR
20:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR KURTKÖY YILDIZLAR BE A KL GR
  SK: YAKUP DUMAN    
       
20.04.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AÇI GENÇLİK / İSTANBUL KAYAŞEHİR U16K A PLAYOFF
19:00 DARÜŞŞAFAKA BEŞİKTAŞ U15E AA FNL GR
20:30 ŞEFKATGÜCÜ TEKYILDIZ BE A KL GR
  SK: ERKAN YURTAY    
       
20.04.2018 CUMA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ŞİŞLİ İSTANBUL VARDAR U14E A FNL 1.GR AVR
19:00 BİZİMKENT PERTEVNİYAL LİSESİ U14E A FNL 2.GR AVR
20:30 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK RUMELİ KUPRİVA U16E A+ KL 2.GR
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
20.04.2018 CUMA BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL TRUVA GENÇLİK U16E A+ KL 2.GR
19:00 MODA BASKETBOL ATLETİK BAHÇELİEVLER BASKETBOL U14E A FNL 1.GR AVR
20:30 BAKIRKÖY BASKET İSTANBUL ANKA U18E A FNL 1.GR AVR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
20.04.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU İTÜ GVO AYAZAĞA U14E A FNL 1.GR AVR
19:00 ATAKENT GENÇLİK ELİT ATLETİK U14E A+ KL 2.GR
20:30 ELİT ATLETİK SPOR FABRİKASI U18E A KL 3.GR AVR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
20.04.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL TİCARET ODASI ANADOLU EFES U15E AA FNL GR
19:00 FENERBAHÇE BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A FNL GR
20:30 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE U15E AA FNL GR
  SK: ABBAS ÜNAY    
       
20.04.2018 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 SANCAKTEPE İSTANBUL BOĞAZİÇİ U11E A DGR
19:00 Z10 SPORTS BAYRAKTAR PENDİK U18E A KL 5.GR ASYA
20:30 ALBEDO BASKETBOL ÜSKÜDAR BASKETBOL U15E A+ KL 3.GR
  SK: GÖKHAN ANGIN    
       
20.04.2018 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 POTANIN KARTALLARI KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11E A DGR
19:00 FMV ERENKÖY IŞIK DEV ATAŞEHİR U13E A+ FNL GR ASYA
20:30 PENDİK GÜCÜ GENÇLİK GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18E A KL 6.GR ASYA
  SK: HURŞİT CEM AKAN