Altyapılarda 24. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 24. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 24. Hafta 10 - 16 Mart 2018 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı:
 
       
       
10.03.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TRUVA GENÇLİK GELECEK NESİL U14E A AGR
11:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL DSİ U18K A FNL GR
13:00 UNİBASKET ES SPOR U13E A EGR
14:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK BEŞYILDIZ U13E A AGR
16:00 AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE U14E AA FNL 2.GR
17:30 TAKIM YILDIZLARI PENDİK GENÇLİK GÜCÜ U18E A FGR
19:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK PARLAYAN YILDIZLAR U14E A+ KL 1.GR
  SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ    
       
10.03.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İTÜ GVO AYAZAĞA BAHÇELİEVLER BASKETBOL U14E A CGR
11:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK 2014 MALTEPE GENÇLİK U13E A FGR
12:30 BAŞAKİEHİR YILDIZLAR TEPEBASKET U13E A AGR
14:00 ANADOLU HİSAR İDMAN YURDU İTO ATL U14E A BGR
15:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. BASKETS U14E A+ FNL GR
18:00 UPS SPOR FİNAL SPOR TB2L
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
10.03.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL PANTERLERİ BİZİMKENT U14E A BGR
11:30 AVRUPA KARŞIYAKA ELİT ATLETİK U14E A+ KL 2.GR
13:00 EGE MAVİSİ PERTEVNİYAL U16K A KL GR
14:30 YEŞİLYURT DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U14E A+ KL 1.GR
16:00 İTÜ ATAKENT GENÇLİK U14E A+ KL 2.GR
17:30 PERTEVNİYAL LİSESİ İSTANBUL VARDAR U14E A AGR
19:00 YENİ LEVENT BASKETBOL BAKIRKÖY ASLAN U14E A AGR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
10.03.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANTALYASPOR TBL
16:30 YAKIN DOĞU ÜNİ. OGM ORMANSPOR KBSL
20:00 OLİMPİK BASKET BAHÇELİEVLER KUMPORT O. U14K A KL GR
18:30 TİTAN AKADEMİ ORİON U14E A+ FNL GR
  SK: ABBAS ÜNAY    
       
10.03.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 ASYA KARTALLARI PAMUKSPOR GELİŞİM U14E A DGR
18:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ADA YILDIZLARI U14E A EGR
19:30 Z10 SPORTS PENDİK YEDİTEPE U14E A EGR
  SK: ERSUN AKVURAN    
       
10.03.2018 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL KAAN U14E A EGR
11:30 BİRSEL VARDARLI YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U14K A KL GR
13:00 KURTKÖY YILDIZLAR İSTANBUL KAYAŞEHİR U16K A KL GR
14:30 KURTKÖY YILDIZLAR İSTANBUL ATA U13E A EGR
16:00 GÜMÜŞSUYU SANCAKTEPE İSTANBUL U13E A EGR
17:30 HAYDARPAŞA LİSESİ ATAŞEHİR GENÇLİK U14E A EGR
19:00 MODA PENDİK BELEDİYESİ U13E A DGR
  SK: ERDOĞAN ACIR    
       
       
11.03.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U16E A BGR
11:30 UNİBASKET GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18E A GGR
13:00 HAYDARPAŞA LİSESİ BALKAN YEŞİLBAĞLAR U13E A DGR
14:30 TRUVA GENÇLİK BAKIRKÖY ASLAN U18E A BGR
16:00 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR ALTINOVA U14E A CGR
17:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E A BGR
19:00 İSTANBUL BOĞALARI GELECEK NESİL U18E A DGR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
11.03.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 ASYA KARTALLARI ATAŞEHİR KARTALLARI U13E A FGR
14:30 ELİT ATLETİK KUTUP YILDIZI U13E A CGR
16:00 Z10 SPORTS UNO U18E A EGR
17:30 MALTEPE DOĞUŞ BAYRAKTAR PENDİK U18E A FGR
19:00 İSTANBUL MESUDİYE ANKA GENÇLİK U18E A GGR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
11.03.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YEF SPOR FABRİKASI U18E A BGR
11:30 RUMELİ KUPRİVA YEF U14E A BGR
13:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO AVRUPA KARŞIYAKA U13E A CGR
14:30 ŞİŞLİ İSTANBUL KAYAŞEHİR U13E A BGR
16:00 SİSTEM GENÇLİK ROTARY 100.YIL AND. LİS. U13E A AGR
17:30 İSTANBUL SMAÇ BASK U14E A CGR
19:00 ATAKENT GENÇLİK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U13E A CGR
  SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ    
       
11.03.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 FENERBAHÇE GELİŞİM YALOVA VİP TKBL
14:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK UPS U14E A KL 2.GR
15:30 EKARE POTANIN KARTALLARI U13E A DGR
17:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR GENÇ PAŞABAHÇE U13E A EGR
18:30 KIZILTOPRAK BEŞYILDIZ U14E A+ KL 1.GR
20:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. KIZILTOPRAK U18E A EGR
  SK: ERDOĞAN ACIR    
       
11.03.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 SANCAKTEPE İSTANBUL ALLSTARS İSTANBUL U14E A DGR
18:00 GELECEĞİN YILDIZLARI TEKYILDIZ U13E A FGR
19:30 DİNAMO TEKYILDIZ U18E A GGR
  SK: GÖKHAN ANGIN    
       
       
12.03.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBULSPOR BİZİMKENT U16E A+ FNL 1.GR
19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ GENÇ PAŞABAHÇE U14K A KL GR
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞİKTAŞ U16K A FNL GR
  SK: ALPER SEYREK    
       
12.03.2018 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ELİT ATLETİK U18E A CGR
19:00 DARÜŞŞAFAKA İSTANBUL DSİ U16E AA FNL GR
20:30 GALATASARAY İSTANBUL TİCARET ODASI U16E AA FNL GR
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
12.03.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK BAHÇEŞEHİR ANTSPOR U18E A DGR
19:00 PERTEVNİYAL PENDİK BELEDİYESİ U16E A+ FNL 1.GR
20:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK İSTANBUL SOSYAL HİZMETLER BE A FNL GR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
12.03.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U15E AA FNL GR
19:00 KIZILTOPRAK FLORYA ELİT U16E AA KL GR
20:30 KAAN AKADEMİ İSTANBUL U16E A+ FNL 2.GR
  SK: ABBAS ÜNAY    
       
12.03.2018 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MVP ARMADA U14E A DGR
19:00 MVP FESA U16E A+ FNL 1.GR
20:30 DEV ATAŞEHİR ANKA BASKETBOL AKD. U14E A+ FNL GR
  SK: ERSUN AKURAN    
       
12.03.2018 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A FNL GR
19:00 İSTANBUL DSİ AÇI GENÇLİK U14K A FNL GR
20:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTBOL U16E A+ FNL 1.GR
  SK: HURŞİT CEM AKAN    
       
       
13.03.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İBB İSTANBUL TİCARET ODASI U15E AA FNL GR
19:00 YEŞİLYURT TEŞVİKİYE U15E A+ FNL 1.GR
20:30 TEŞVİKİYE UPS U18E A+ PLAYOFF
  SK: ALPER SEYREK    
       
13.03.2018 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY EMLAK KONUT U14K A FNL GR
19:00 GALATASARAY ATAŞEHİR KOLEJİ U18K A FNL GR
20:30 ANADOLU EFES BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U16E AA FNL GR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
13.03.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A FNL GR
19:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK MODA BASKETBOL ATLETİK U13E A BGR
20:30 BASKETS BORUSAN OTOMOTİV U16E A+ FNL 2.GR
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
13.03.2018 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 FENERBAHÇE TİTAN AKADEMİ U16E AA FNL GR
20:30 CSKA HALİÇ İSTANBUL İSTANBULSPOR U18E A+ PLAYOFF
       
       
13.03.2018 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A KL GR
20:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FMV IŞIKSPOR U16E AA KL GR
  SK: GÖKHAN ANGIN    
       
13.03.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI ADA YILDIZLARI U13E A FGR
19:00 ALLSTARS İSTANBUL GİRİŞİM U18E A FGR
20:30 ALLSTARS İSTANBUL DİNAMO U18K A KL GR
  SK: AHMET YÜKSELDİ    
       
       
14.03.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ U14K A FNL GR
19:00 İBB BEŞİKTAŞ U16E AA FNL GR
20:30 DARÜŞŞAFAKA FMV ERENKÖY IŞIK U15E AA FNL GR
  SK: YAKUP DUMAN    
       
14.03.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY ANADOLU EFES BGL
19:00 ANADOLU EFES GALATASARAY U15E AA FNL GR
20:30 İSTANBULSPOR FMV IŞIKSPOR U15E AA KL GR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
14.03.2018 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ MEGABASKET U13E A AGR
19:00 EMLAK KONUT YILDIRIMSPOR GENÇLİK U13E A BGR
20:30 ERK BASKETBOL AKADEMİ AVCILAR ÇAĞDAŞLAR U16E A BGR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
14.03.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK PERTEVNİYAL U18K A KL GR
19:00 BORUSAN OTOMOTİV DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U15E A+ FNL 2.GR
20:30 İTÜ İSTANBUL BOĞALARI U15E A+ FNL 2.GR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
14.03.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE PENDİK YEDİTEPE U14K A FNL GR
19:00 FENERBAHÇE GALATASARAY U16K A FNL GR
20:30 İSTANBUL DSİ FLORYA ELİT U18E A+ ÇF
       
       
14.03.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UNİBASKET PAMUKSPOR U15E AA KL GR
19:00 GENÇ PAŞABAHÇE DOSTLUKSPOR U16K A KL GR
20:30 FESA İSTBOL U15E AA KL GR
  SK: ALİ BOZOĞLU    
       
14.03.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ARMADA TAKIM YILDIZLARI U13E A EGR
19:00 ROTA AKADEMİ Z10 SPORTS U18E A EGR
20:30 İSTANBUL MARMARA İSTANBUL BASKET U16E AA KL GR
  SK: ERKAN YURTAY    
       
       
15.03.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FMV IŞIKSPOR CSKA HALİÇ İSTANBUL / İSTANBULSPOR U18E A+ ÇF
19:00 BEŞİKTAŞ TEŞVİKİYE U14E AA FNL 1.GR
20:30 İTÜ TEŞVİKİYE / UPS U18E A+ ÇF
  SK: ALPER SEYREK    
       
15.03.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAYRAMPAŞA SANCAK GALATASARAY U18K A FNL GR
19:00 İBB BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U14E AA FNL 1.GR
20:30 ANKA BASKETBOL AKD PARLAYAN YILDIZLAR U15E A+ FNL 1.GR
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
15.03.2018 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YEF BEŞYILDIZ U16E A DGR
19:00 MODA BASKETBOL ATLETİK CENNET U18E A AGR
20:30 KAĞITHANE HÜSEYİN ALP BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BE A KL GR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
15.03.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DOSTLUKSPOR İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U13E A CGR
19:00 DOSTLUKSPOR İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A KL GR
20:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLUN YILDIZLARI U16E A+ FNL 2.GR
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
15.03.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAŞEHİR KOLEJİ BEŞİKTAŞ U18K A FNL GR
19:00 PAMUKSPOR ANADOLU EFES U14E AA FNL 1.GR
20:30 İSTANBUL TİCARET ODASI AKADEMİ İSTANBUL U18E A+ ÇF
  SK: ERKAN YURTAY    
       
15.03.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KAAN FYL U16E A+ FNL 2.GR
19:00 İSTANBUL DSİ DARÜŞŞAFAKA U14E AA FNL 2.GR
20:30 MAVİ BİRLİK İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ U16E A HGR
  SK: YAVUZ AKPULAT    
       
15.03.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE KOLEJİ POTANIN ASLANLARI U13E A DGR
19:00 BİRSEL VARDARLI KÜÇÜKYALI GELİŞİM U13E A EGR
20:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ ALLSTARS İSTANBUL U18K A KL GR
  SK: AHMET YÜKSELDİ    
       
       
16.03.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TEŞVİKİYE AKADEMİ U16K A FNL GR
19:00 MODA BASKETBOL ATLETİK TEŞVİKİYE AKADEMİ U14E A BGR
20:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL DSİ U16K A FNL GR
  SK: YAKUP DUMAN    
       
16.03.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY AÇI GENÇLİK U16K A FNL GR
19:00 BELİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ ENKA U18E A BGR
20:30 TEŞVİKİYE BAKIRKÖY BASKET U16E AA KL GR
  SK: YAVUZ AKPULAT    
       
16.03.2018 CUMA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E A BGR
19:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK KURTULUŞ U18E A AGR
20:30 AVCILAR ÇAĞDAŞLAR GENÇ KOLEJ BASKETBOL U16E A BGR
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
16.03.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU GELECEK NESİL U16E A BGR
19:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL İSTANBUL VARDAR U18E A AGR
20:30 İTÜ ERK BASKETBOL AKADEMİ U16E A BGR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
16.03.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PENDİK BELEDİYESİ AÇI GENÇLİK U15E A+ FNL 1.GR
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI GALATASARAY U14E AA FNL 2.GR
20:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FENERBAHÇE U16K A FNL GR
  SK: ALİ BOZOĞLU    
       
16.03.2018 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AKADEMİ İSTANBUL SUADİYE BASKETBOL U16E A+ FNL 2.GR
19:00 BEYLERBEYİ UPS U16E AA KL GR
20:30 DUDULLU ORG. SAN. DEV ATAŞEHİR U15E A+ FNL 2.GR
  SK: HURŞİT CEM AKAN