Altyapılarda 11 Şubat Programı Ve Sonuçları

Altyapılarda 11 Şubat Programı Ve Sonuçları
Altyapılarda 11 Şubat 2018 Pazar günü oynanacak maçların programı ve alınan sonuçlar:
Bayrampaşa S.S.
U12K A
10:00 Açı Gençlik (58) – Galatasaray (68)
U12E A+ KL GR
11:30 TED (43) – Bayrampaşa Bilgi Gençlik (36)
U13K A AGR
13:00 Şehit Öğretmenler İ.Ö.O. (52) – Kasımpaşa (19)
16:00 Beşiktaş (85) – Bağcılar Göztepe (24)
U11K A
14:30 Beşiktaş (35) – Kutup Yıldızı (37)
U11E AA
17:30 Beşiktaş (24) – FMV Erenköy Işık (66)
U12E AA
19:00 Anadolu Efes (74) – FMV Işıkspor (37)
Ahmet Cömert S.S.
U11E A+
10:00 Avrupa Karşıyaka (25) – Fenerbahçe Koleji (41)
U16E AA KL GR
11:30 Florya Elit (52) – İstanbul Marmara (35)
Bağcılar S.S.
U15E A BGR
10:00 Atletik Bahçeşehir (54) – Pertevniyal Lisesi (55)
U16E A DGR
11:30 İstanbul Panterleri (44) – İstanbul Üniversitesi (73)
U16E A CGR
13:00 Yeni Levent Basketbol (31) – Moda Basketbol Atletik (61)
14:30 BEST (68) – Beylikdüzü Basketbol Akademi (50)
U16E A AGR
16:00 İstanbul Vardar (67) – İstanbul Kağıthane Gençlik (29)
17:30 BASK (44) – Yıldırımspor Gençlik (71)
U12E A BGR
19:00 Bahçeşehir Bask.İht. (39) – Anka Basketbol Akademi (47)
Küçükçekmece S.S.
U16E A AGR
10:00 Cennet (67) – Bakırköy Su Sporları (38)
U18E A BGR
11:30 Bahçelievler Belediye (109) – Spor Fabrikası (42)
U18E A DGR
13:00 Büyükçekmece Sortie (53) – İTO ATL (36)
16:00 İstanbul Boğaları (72) – Rotary 100. Yıl AND.L. (59)
U12E A BGR
14:30 Atakent Gençlik (65) – AYKA (20)
U16E A DGR
17:30 Atakent Spor Kolejliler (40) – YEF (52)
U12E A AGR
19:00 Atakent Spor Kolejliler (35) – İstanbul Basket (60)
Caferağa S.S.
U12E A DGR
11:30 MVP (33) – Üsküdar Basketbol (29)
U18E A+ FNL AGR
13:00 Üsküdar Basketbol (71) – Erk Basketbol Akademi (44)
16:00 Armada (41) – Dev Adamlar (61)
U12E AA
14:30 İTO (37) – Darüşşafaka (81)
U18E A+ FNL DGR
17:30 Suadiye Basketbol (71) – Altınova (57)
U18E A+ FNL CGR
19:00 Akademi İstanbul (71) – Borusan Otomotiv (41)
Maltepe S.S.
U12E A+ DGR
16:30 Akademi İstanbul (83) – Dudullu Org. San. (43)
18:00 Titan Akademi (42) – Haydarpaşa Lisesi (58)
19:30 Asya Kartalları (44) – Allstars İstanbul (51)