Altyapılarda 10 Şubat Programı Ve Sonuçları

Altyapılarda 10 Şubat Programı Ve Sonuçları
Altyapılarda 10 Şubat 2018 Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve alınan sonuçlar:
Bayrampaşa S.S.
U11K A
10:00 Galatasaray (54) – İstanbul Anka (27)
U14K A FNL GR
11:30 Yıldırım Bosna (42) – Galatasaray (94)
U15K A
13:00 Ortaköy Basketbol (44) – Emlak Konut (80)
U16E A DGR
14:30 Beşyıldız (39) – Büyükçekmece Sortie (54)
U15E A+ FNL 1. GR
17:30 Anka Basketbol Akademi (50) – Açı Gençlik (56)
19:00 Borusan Otomotiv (63) -  İstanbul Boğaları (49)
Ahmet Cömert S.S.
U11E AA
10:00 Bahçeşehir Bask. İht. (32) – Açı Gençlik (59)
U15E A+ FNL 2. GR
11:30 İTÜ (58) – Dudullu Org. San. (55)
Bağcılar S.S.
U18E A BGR
10:00 Bakırköy Aslan (67) – İst. Kağıthane Gençlik (50)
U18E A AGR
11:30 Yıldırımspor Gençlik (56) – Bahçelievler Basketbol (54)
U12K A
13:00 Sistem Gençlik (12) – Şehit Öğretmenler İ.Ö.O. (48)
U16K A KL GR
14:30 Ege Mavisi (64) – Dostlukspor (84)
Küçükçekmece S.S.
U18E A BGR
11:30 Beylikdüzü Basketbol Akd. (63) – Mimaroba (47)
U18E A AGR
13:00 Kurtuluş (75) – Küçükçekmece Basketbol (85)
U12E A+ FNL GR
14:30 Baskets (28) – İstbol (26)
U11E A+
16:00 İstanbul Basket (40) – Mimar Sinan Koleji (44)
U12E AA
17:30 Gökburgaz Gençlik (43) – Galatasaray (59)
U11E A FNL GR
19:00 Atakent Gençlik (60) – Pertevniyal Lisesi (30)
Caferağa S.S.
U13K A BGR
18:00 İst. Yıldızları Basketbol (29) – Fenerbahçe (65)
U15K A
19:30 Fenerbahçe (45) – Allstars İstanbul (35)
Maltepe S.S.
U11E A+
16:30 Akademi İstanbul (41) – D.İnş. Büyükçekmece (19)
U11E AA
18:00 Pamukspor (49) – İTO (53)
U11E A DGR
19:30 Küçükyalı Gelişim (31) – Ataşehir Kartalları (60)
Yakacık S.S.
U11E A+
11:00 Dev Ataşehir (64) – Titan Akademi (66)
U13K A BGR
12:30 Dev Ataşehir (15) – Genç Paşabahçe (41)
U12E A CGR
14:00 Girişim (56) – Sancaktepe İstanbul (33)
20:00 Ataşehir Yıldızları (20) – Moda (37)
U13K A BGR
15:30 Mavi Birlik (24) – İstanbul DSİ (53)
U11K A
17:00 Pendik Yeditepe (31) – İstanbul Kartal Gençlik (26)
U12E A+ DGR
18:30 Beykoz Gençlik (59) – Beylerbeyi (21)