Altyapılarda 20. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 20. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 20. Hafta 10- 16 Şubat 2018 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı:
 
       
10.02.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GALATASARAY İSTANBUL ANKA U11K A
11:30 YILDIRIM BOSNA GALATASARAY U14K A FNL GR
13:00 ORTAKÖY BASKETBOL EMLAK KONUT U15K A
14:30 BEŞYILDIZ BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U16E A DGR
16:00 YEŞİLYURT TEŞVİKİYE BE AA
17:30 ANKA BASKETBOL AKD AÇI GENÇLİK U15E A+ FNL 1.GR
19:00 BORUSAN OTOMOTİV İSTANBUL BOĞALARI U15E A+ FNL 1.GR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
10.02.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. AÇI GENÇLİK U11E AA
11:30 İTÜ DUDULLU ORG. SAN. U15E A+ FNL 2.GR
13:00 BOSNA BASKET ADA YILDIZLARI BE AA
14:30 PERTEVNİYAL BAHÇELİEVLER BELEDİYE BE AA
18:00 UPS ERZURUM BŞB GENÇLİK TB2L
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
10.02.2018 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAKIRKÖY ASLAN İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E A BGR
11:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK BAHÇELİEVLER BASKETBOL U18E A AGR
13:00 SİSTEM GENÇLİK ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO U12K A
14:30 EGE MAVİSİ DOSTLUKSPOR U16K A KL GR
  SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ    
       
10.02.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ MİMAROBA U18E A BGR
13:00 KURTULUŞ KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18E A AGR
14:30 BASKETS İSTBOL U12E A+ FNL GR
16:00 İSTANBUL BASKET MİMAR SİNAN KOLEJİ U11E A+
17:30 GÖKBURGAZ GENÇLİK GALATASARAY U12E AA
19:00 ATAKENT GENÇLİK PERTEVNİYAL LİSESİ U11E A FNL GR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
10.02.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANKARA DSİ TBL
16:00 İSTANBULGÜCÜ BURSA BŞB. BUDO TKBL
18:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FENERBAHÇE U13K A BGR
19:30 FENERBAHÇE ALLSTARS İSTANBUL U15K A
  SK: ABBAS ÜNAY    
       
10.02.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 AKADEMİ İSTANBUL DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U11E A+
18:00 PAMUKSPOR İSTANBUL TİCARET ODASI U11E AA
19:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ATAŞEHİR KARTALLARI U11E A DGR
  SK: GÖKHAN ANGIN    
       
10.02.2018 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 DEV ATAŞEHİR TİTAN AKADEMİ U11E A+
12:30 DEV ATAŞEHİR GENÇ PAŞABAHÇE U13K A BGR
14:00 GİRİŞİM SANCAKTEPE İSTANBUL U12E A CGR
15:30 MAVİ BİRLİK İSTANBUL DSİ U13K A BGR
17:00 PENDİK YEDİTEPE İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U11K A
18:30 BEYKOZ GENÇLİK BEYLERBEYİ U12E A+ DGR
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI MODA U12E A CGR
  SK: ERDOĞAN ACIR    
       
       
11.02.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK GALATASARAY U12K A
11:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U12E A+ KL GR
13:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLR İÖO KASIMPAŞA U13K A AGR
14:30 BEŞİKTAŞ KUTUP YILDIZI U11K A
16:00 BEŞİKTAŞ BAĞCILAR GÖZTEPE U13K A AGR
17:30 BEŞİKTAŞ FMV ERENKÖY IŞIK U11E AA
19:00 ANADOLU EFES FMV IŞIKSPOR U12E AA
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
11.02.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AVRUPA KARŞIYAKA FENERBAHÇE KOLEJİ U11E A+
11:30 FLORYA ELİT İSTANBUL MARMARA U16E AA KL GR
14:00 ANADOLU EFES MURATBEY UŞAK SPORTİF BGL
18:00 GALATASARAY GELİŞİM OLİMPİK BASKET KBBL
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
11.02.2018 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR PERTEVNİYAL LİSESİ U15E A BGR
11:30 İSTANBUL PANTERLERİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16E A DGR
13:00 YENİ LEVENT BASKETBOL MODA BASKETBOL ATLETİK U16E A CGR
14:30 BEST BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD U16E A CGR
16:00 İSTANBUL VARDAR İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U16E A AGR
17:30 BASK YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E A AGR
19:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. ANKA BASKETBOL AKD U12E A BGR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
11.02.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 CENNET BAKIRKÖY SU SPORLARI U16E A AGR
11:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR FABRİKASI U18E A BGR
13:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE İTO ATL U18E A DGR
14:30 ATAKENT GENÇLİK AYKA U12E A BGR
16:00 İSTANBUL BOĞALARI ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E A DGR
17:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER YEF U16E A DGR
19:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTANBUL BASKET U12E A AGR
  SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ    
       
11.02.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 MVP ÜSKÜDAR BASKETBOL U12E A DGR
13:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ERK BASKETBOL AKADEMİ U18E A+ FNL AGR
14:30 İSTANBUL TİCARET ODASI DARÜŞŞAFAKA U12E AA
16:00 ARMADA DEV ADAMLAR U18E A+ FNL AGR
17:30 SUADİYE BASKETBOL ALTINOVA U18E A+ FNL DGR
19:00 AKADEMİ İSTANBUL BORUSAN OTOMOTİV U18E A+ FNL CGR
  SK: ERDOĞAN ACIR    
       
11.02.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 AKADEMİ İSTANBUL DUDULLU ORG. SAN. U12E A+ DGR
18:00 TİTAN AKADEMİ HAYDARPAŞA LİSESİ U12E A+ DGR
19:30 ASYA KARTALLARI ALLSTARS İSTANBUL U12E A+ DGR
  SK: GÖKHAN ANGIN    
       
       
12.02.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PERTEVNİYAL DOSTLUKSPOR U18K A KL GR
19:00 BORUSAN OTOMOTİV BEŞİKTAŞ U13E AA AGR
20:30 FMV IŞIKSPOR TEŞVİKİYE U16E AA KL GR
  SK: ALPER SEYREK    
       
12.02.2018 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A KL GR
19:00 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U15K A
20:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ATAŞEHİR KOLEJİ U18K A FNL GR
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
12.02.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ÇATALCA BASKETBOL ŞİŞLİ U15E A CGR
19:00 CENNET FYL U15E A BGR
20:30 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR MEGABASKET U15E A BGR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
12.02.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ U18K A FNL GR
19:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR İTÜ U18E A+ FNL CGR
20:30 İSTANBUL TİCARET ODASI UPS U18E A+ FNL BGR
  SK: ABBAS ÜNAY    
       
12.02.2018 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ BOSNA BASKET U18E A+ FNL AGR
19:00 DOĞA KOLEJİ İSTANBUL KAYAŞEHİR U18E A+ FNL BGR
20:30 BEYLERBEYİ MURAT PAŞAOĞLU U18E A+ FNL CGR
  SK: ERSUN AKVURAN    
       
12.02.2018 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KAAN BEST U18E A+ FNL BGR
19:00 FENERBAHÇE TEŞVİKİYE AKADEMİ U16K A FNL GR
20:30 ALYA BASKET FLORYA ELİT U18E A+ FNL BGR
  SK: HURŞİT CEM AKAN    
       
       
13.02.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A FNL GR
19:00 GALATASARAY DARÜŞŞAFAKA U14E AA AGR
20:30 ALTINOVA DİNAMO U18K A KL GR
  SK: ALPER SEYREK    
       
13.02.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UPS BAKIRKÖY BASKET U16E AA KL GR
19:00 YEF TEŞVİKİYE AKADEMİ U14E A BGR
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ U18E A+ KL AGR
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
13.02.2018 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FESA İSTANBULSPOR U18E A+ FNL AGR
19:00 FENERBAHÇE GALATASARAY U18K A FNL GR
20:30 MAVİ BİRLİK TEŞVİKİYE U18E A+ FNL DGR
  SK: ALİ BOZOĞLU    
       
13.02.2018 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ATA FMV IŞIKSPOR U18E A+ FNL DGR
19:00 CSKA HALİÇ İSTANBUL PERTEVNİYAL LİSESİ U18E A+ FNL CGR
20:30 HAYDARPAŞA LİSESİ PERTEVNİYAL U18E A+ FNL DGR
  SK: HURŞİT CEM AKAN    
       
13.02.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEYKOZ POTANIN KARTALLARI U16E A GGR
19:00 SANCAKTEPE BELEDİYE ATAŞEHİR DOĞUŞ U16E A EGR
20:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ SANCAKTEPE BELEDİYE U18E A GGR
  SK: AHMET YÜKSELDİ    
       
       
14.02.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞİKTAŞ AÇI GENÇLİK U14K A FNL GR
19:00 İSTANBULSPOR ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E A+ FNL 1.GR
20:30 İTÜ MURAT PAŞAOĞLU U18E A+ FNL CGR
  SK: YAKUP DUMAN    
       
14.02.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR EGE MAVİSİ U16K A KL GR
19:00 TEPEBASKET TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E A CGR
20:30 BEST FLORYA ELİT U18E A+ FNL BGR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
14.02.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BEŞİKTAŞ U16E AA FNL GR
19:00 DEĞİŞİM GALATASARAY U15E AA FNL GR
20:30 İSTANBUL DSİ İBB U16E AA FNL GR
  SK: ERKAN YURTAY    
       
14.02.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BEYLERBEYİ U16E AA KL GR
19:00 KAAN BORUSAN OTOMOTİV U16E A+ FNL 2.GR
20:30 ADA YILDIZLARI PERTEVNİYAL BE AA
  SK: AHMET YÜKSELDİ    
       
14.02.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 SUADİYE BASKETBOL FYL U16E A+ FNL 2.GR
19:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI AKADEMİ İSTANBUL U16E A+ FNL 2.GR
20:30 FESA İSTBOL U16E A+ FNL 1.GR
  SK: ERSUN AKVURAN    
       
       
15.02.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 EMLAK KONUT GALATASARAY U18K A FNL GR
19:00 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A FNL GR
20:30 TEŞVİKİYE HAYDARPAŞA LİSESİ U18E A+ FNL DGR
  SK: ALPER SEYREK    
       
15.02.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ERK BASKETBOL AKADEMİ İSTANBULSPOR U18E A+ FNL AGR
19:00 PERTEVNİYAL FMV IŞIKSPOR U18E A+ FNL DGR
20:30 ALTINOVA MAVİ BİRLİK U18E A+ FNL DGR
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
15.02.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PERTEVNİYAL LİSESİ BALKAN YEŞİLBAĞLAR U18E A+ FNL CGR
19:00 UPS DOĞA KOLEJİ U18E A+ FNL BGR
20:30 BORUSAN OTOMOTİV CSKA HALİÇ İSTANBUL U18E A+ FNL CGR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
15.02.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KIZILTOPRAK İSTANBUL BASKET U16E AA KL GR
19:00 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U13E AA BGR
20:30 İSTANBUL DSİ FESA U18E A+ FNL AGR
  SK: YAVUZ AKPULAT    
       
15.02.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U14K A FNL GR
19:00 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE U16K A FNL GR
20:30 SUADİYE BASKETBOL İSTANBUL ATA U18E A+ FNL DGR
  SK: ERKAN YURTAY    
       
15.02.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KURTKÖY YILDIZLAR BEYKOZ U18E A HGR
19:00 ROTA AKADEMİ ANATOLYA TURKUAZ U16E A GGR
20:30 TAKIM YILDIZLARI GENÇ İSTANBULGÜCÜ U16E A FGR
  SK: GÖKHAN ANGIN    
       
       
16.02.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A FNL GR
19:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U15K A
20:30 DEV ADAMLAR ÜSKÜDAR BASKETBOL U18E A+ FNL AGR
  SK: YAKUP DUMAN    
       
16.02.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 AÇI GENÇLİK TEŞVİKİYE AKADEMİ U13E AA BGR
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ AÇI GENÇLİK U16K A FNL GR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
16.02.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE GALATASARAY U16E AA FNL GR
19:00 FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U14E AA BGR
20:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL DSİ U14E AA BGR
  SK: ERKAN YURTAY    
       
16.02.2018 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL TİCARET ODASI PAMUKSPOR U13E AA BGR
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI TİTAN AKADEMİ U16E AA FNL GR
20:30 İSTANBUL TİCARET ODASI ALYA BASKET U18E A+ FNL BGR
  SK: ALİ BOZOĞLU    
       
16.02.2018 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FESA AKADEMİ İSTANBUL U14E AA BGR
19:00 AKADEMİ İSTANBUL BEYLERBEYİ U18E A+ FNL CGR
20:30 PENDİK BELEDİYESİ MVP U16E A+ FNL 1.GR
  SK: YAVUZ AKPULAT