Altyapılarda 14 Ocak Programı Ve Sonuçları

Altyapılarda 14 Ocak Programı Ve Sonuçları
Altyapılarda 14 Ocak 2018 Pazar günü oynanacak maçların programı ve alınan sonuçlar:
Bayrampaşa S.S.
U18E A DGR
10:00 İTO ATL (75) – Gelecek Nesil (74)
U11E A+
11:30 İBB (42) – Dev Ataşehir (62)
U14E A AGR
13:00 Pertevniyal L. (72) – Bakırköy Aslan (32)
U14E A+ AGR
14:30 Orion (82) – Bayrampaşa Bilgi Gençlik (32)
U12K A
16:00 Beşiktaş (53) – İstanbul Anka (41)
U16E A BGR
17:30 İstanbul Boğaları (39) – TED (64)
U18E A+ FNL AGR
19:00 Erk Basketbol Akademi (29) – Bosna Basket (74)
Ahmet Cömert S.S.
U18K A KL GR
13:00 İstanbul Kağıthane Gençlik (50) – İst. Yıldızları Basketbol (54)
17:30 Pertevniyal (53) – Altınova (45)
U13E A CGR
14:30 Şehit Öğretmenler İ.Ö.O. (31) – Dostlukspor (32)
U18E A DGR
16:00 Büyükçekmece Sortie (63) – Bayrampaşa Sportif Gençlik (37)
U18E A+ FNL DGR
19:00 Pertevniyal (86) – Altınova (63)
Küçükçekmece S.S.
U13E A AGR
10:00 Tepebasket (47) – Şefkatgücü (23)
19:00 Beşyıldız (84) – Rotary 100. Yıl AND. L. (85)
U18E A CGR
11:30 Atabey S.K. (36) – Tepebasket (58)
U18E A DGR

13:00 İstanbul Kültür Koleji (42) – Bahçeşehir Antspor (86)
U12E A BGR
14:30 Bağcılar Anka (41) – Atakent Gençlik (67)
U14E A+ BGR
16:00 Baskets (66) – Atakent Gençlik (33)
U18E A AGR
17:30 İstanbul Vardar (69) – Kurtuluş (68)
Caferağa S.S.
U14E AA AGR
11:30 Boğaziçi (40) – Yıldırım Bosna (66)
U18E A+ FNL BGR
13:00 Alya Basket (37) – İstanbul Kayaşehir (55)
14:30 Kaan (60) – Doğa Koleji (71)
U15E A+ FNL 2. GR
16:00 Dudullu Org. San. (35) – Borusan Otomotiv (63)
U15E AA KL GR
17:30 Unibasket (49) – İstbol (35)
U18E A+ FNL DGR
19:00 Haydarpaşa Lisesi (45) – Mavi Birlik (60)
Maltepe S.S.
U16E AA KL GR
16:30 Beylerbeyi (75) – İstanbul Marmara (60)
U11E A+
18:00 Fenerbahçe Koleji (39) – Armada (45)
U18E A+ FNL AGR
19:30 Üsküdar Basketbol (52) – Armada (43)
Yakacık S.S.
U16K A KL GR
10:00 Genç Paşabahçe (50) – Kurtköy Yıldızlar (26)
U11E AA
11:30 İTO (53) – Suadiye Basketbol (34)
U12E A DGR
13:00 Potanın Kartalları (43) – Genç Kızıltopraklılar (34)
14:30 İdealtepe (58) – Kızıltoprak (30)
U14E A+ CGR
18:30 Titan Akademi (34) – Dev Ataşehir (55)
U18E A+ FNL CGR
20:00 Balkan Yeşilbağlar (60) – CSKA Haliç İstanbul (59)