Altyapılarda 16. Hafta Programı Açıklandı

Altyapılarda 16. Hafta Programı Açıklandı
Altyapılarda 16. Hafta 13 - 19 Ocak 2018 tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı:
 
       
13.01.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U16E A BGR
11:30 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR MEGABASKET U13E A AGR
13:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. ŞEFKATGÜCÜ U12E A AGR
14:30 YILDIRIM BOSNA ÇATALCA BASKETBOL U13E A+ AGR
16:00 TEŞVİKİYE BAHÇELİEVLER BELEDİYE BE AA
17:30 BOSNA BASKET PERTEVNİYAL BE AA
19:00 BAKIRKÖY BASKET BAHÇELİEVLER BASKETBOL U18E A AGR
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
13.01.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DOSTLUKSPOR GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A KL GR
11:30 BASKETS BAHÇELİEVLER KUMPORT O. U13E A+ AGR
14:00 GALATASARAY PINAR KARŞIYAKA BGL
16:00 ORİON İBB U12E A+ BGR
17:30 FLORYA ELİT İSTANBULSPOR U12E A+ BGR
19:00 AVRUPA KARŞIYAKA ELİT ATLETİK U18E A CGR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
13.01.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TRUVA GENÇLİK ŞİŞLİ U13E A BGR
11:30 MODA BASKETBOL ATLETİK EMLAK KONUT U13E A BGR
13:00 BAĞCILAR GÖZTEPE AYKA U12K A
14:30 SİSTEM GENÇLİK AÇI GENÇLİK U12K A
16:00 SİSTEM GENÇLİK BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ U13E A AGR
17:30 AVCILAR TANYILDIZI BEŞYILDIZ U14E A+ AGR
19:00 GALATASARAY PENDİK YEDİTEPE U11K A
  SK: BAKİ GÜNER    
       
13.01.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 FENERBAHÇE AKADEMİ İSTANBUL U14E AA BGR
18:00 KAAN GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U16E A+ DGR
19:30 BEYLERBEYİ PERTEVNİYAL LİSESİ U18E A+ FNL CGR
  SK: ERDOĞAN ACIR    
       
       
14.01.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İTO ATL GELECEK NESİL U18E A DGR
11:30 İBB DEV ATAŞEHİR U11E A+
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ BAKIRKÖY ASLAN U14E A AGR
14:30 ORİON BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U14E A+ AGR
16:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL ANKA U12K A
17:30 İSTANBUL BOĞALARI TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E A BGR
19:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ BOSNA BASKET U18E A+ FNL AGR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
14.01.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A KL GR
14:30 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO DOSTLUK SPOR U13E A CGR
16:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18E A DGR
17:30 PERTEVNİYAL ALTINOVA U18K A KL GR
19:00 PERTEVNİYAL ALTINOVA U18E A+ FNL DGR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
14.01.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TEPEBASKET ŞEFKATGÜCÜ U13E A AGR
11:30 ATABEY SPOR KULÜBÜ TEPEBASKET U18E A CGR
13:00 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ BAHÇEŞEHİR ANTSPOR U18E A CGR
14:30 BAĞCILAR ANKA ATAKENT GENÇLİK U12E A BGR
16:00 BASKETS ATAKENT GENÇLİK U14E A+ BGR
17:30 İSTANBUL VARDAR KURTULUŞ U18E A AGR
19:00 BEŞYILDIZ ROTARY 100.YIL AND. LİS. U13E A AGR
  SK: NEJDET SERÇEK    
       
14.01.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 BOĞAZİÇİ YILDIRIM BOSNA U14E AA AGR
13:00 ALYA BASKET İSTANBUL KAYAŞEHİR U18E A+ FNL BGR
14:30 KAAN DOĞA KOLEJİ U18E A+ FNL BGR
16:00 DUDULLU ORG. SAN. BORUSAN OTOMOTİV U15E A+ FNL 2.GR
17:30 UNİBASKET İSTBOL U15E AA KL GR
19:00 HAYDARPAŞA LİSESİ MAVİ BİRLİK U18E A+ FNL DGR
  SK: ORHAN TAGA    
       
14.01.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 BEYLERBEYİ İSTANBUL MARMARA U16E AA KL GR
18:00 FENERBAHÇE KOLEJİ ARMADA U11E A+
19:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL ARMADA U18E A+ FNL AGR
  SK: GÖKHAN ANGIN    
       
14.01.2018 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GENÇ PAŞABAHÇE KURTKÖY YILDIZLAR U16K A KL GR
11:30 İSTANBUL TİCARET ODASI SUADİYE BASKETBOL U11E AA
13:00 POTANIN KARTALLARI GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U12E A DGR
14:30 İDEALTEPE KIZILTOPRAK U12E A DGR
18:30 TİTAN AKADEMİ DEV ATAŞEHİR U14E A+ CGR
20:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR CSKA HALİÇ İSTANBUL U18E A+ FNL CGR
  SK: ERDOĞAN ACIR    
       
       
15.01.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TEŞVİKİYE PENDİK BELEDİYESİ U15E A+ FNL 1.GR
19:00 FLORYA ELİT İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A+ FNL BGR
20:30 FMV IŞIKSPOR SUADİYE BASKETBOL U18E A+ FNL DGR
  SK: ALPER SEYREK    
       
15.01.2018 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ORTAKÖY BASKETBOL İSTANBUL DSİ U15K A
19:00 ANADOLU EFES İBB U15E AA FNL GR
20:30 MURAT PAŞAOĞLU AKADEMİ İSTANBUL U18E A+ FNL CGR
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
       
16.01.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK BEŞİKTAŞ U16K A FNL GR
19:00 İSTBOL FESA U15E AA KL GR
20:30 AVCILAR TANYILDIZI İSTBOL U13E A+ AGR
  SK: ALPER SEYREK    
       
16.01.2018 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY FENERBAHÇE DOĞUŞ BGL
19:00 İTÜ BORUSAN OTOMOTİV U18E A+ FNL CGR
20:30 BEST UPS U18E A+ FNL BGR
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
16.01.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ELİT ATLETİK ANKA BASKETBOL AKD U14E A+ AGR
19:00 DOSTLUKSPOR PERTEVNİYAL U16K A KL GR
20:30 FLORYA ELİT BAKIRKÖY BASKET U16E AA KL GR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
16.01.2018 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TEŞVİKİYE İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U14E AA BGR
19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. TEŞVİKİYE U16E AA KL GR
20:30 İSTANBUL ATA TEŞVİKİYE U18E A+ FNL DGR
  SK: ALİ BOZOĞLU    
       
16.01.2018 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBUL DSİ U14E AA BGR
19:00 İSTANBUL DSİ İSTANBUL TİCARET ODASI U16E AA FNL GR
20:30 DEĞİŞİM İSTANBUL TİCARET ODASI U14E AA BGR
  SK: ERSUN AKVURAN    
       
16.01.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DUDULLU ORG. SAN. ATAŞEHİR GENÇLİK U13E A+ CGR
19:00 AKADEMİ İSTANBUL ALLSTARS İSTANBUL U13E A+ DGR
20:30 PAMUKSPOR UNİBASKET U15E AA KL GR
  SK: YAVUZ AKPULAT    
       
       
17.01.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞİKTAŞ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U15K A
19:00 DARÜŞŞAFAKA İBB U16E AA FNL GR
20:30 İSTANBULSPOR İSTANBUL DSİ U18E A+ FNL AGR
  SK: YAKUP DUMAN    
       
17.01.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FMV IŞIKSPOR İSTANBUL BASKET U16E AA KL GR
19:00 FMV IŞIKSPOR İSTANBULSPOR U14E AA AGR
20:30 EMLAK KONUT FENERBAHÇE U15K A
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
17.01.2018 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ALTINELLER GÖKBURGAZ GENÇLİK U13E A BGR
19:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. İTÜ U14E A+ BGR
20:30 ASİST MODA BASKETBOL ATLETİK U16E A CGR
       
       
17.01.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK PARLAYAN YILDIZLAR U15E A+ FNL 1.GR
19:00 İSTANBUL BOĞALARI DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U15E A+ FNL 2.GR
20:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U13E A+ BGR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
17.01.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL BGL
19:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TİTAN AKADEMİ U16E AA FNL GR
20:30 FESA DEV ADAMLAR U18E A+ FNL AGR
  SK: ERSUN AKURAN    
       
17.01.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GENÇ PAŞABAHÇE PAMUKSPOR GELİŞİM U14E A DGR
19:00 SUADİYE BASKETBOL PERTEVNİYAL U18E A+ FNL DGR
20:30 KAAN ALYA BASKET U18E A+ FNL BGR
  SK: ALİ BOZOĞLU    
       
17.01.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A FNL GR
19:00 KIZILTOPRAK İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U14E A+ CGR
20:30 FENERBAHÇE ATAŞEHİR KOLEJİ U18K A FNL GR
  SK: YAVUZ AKPULAT    
       
       
18.01.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U18K A FNL GR
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY U15K A
20:30 EMLAK KONUT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A FNL GR
  SK: YAKUP DUMAN    
       
18.01.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YEŞİLYURT ANKA BASKETBOL AKD U15E A+ FNL 1.GR
19:00 UPS İSTANBUL KAYAŞEHİR U18E A+ FNL BGR
20:30 ALTINOVA TEŞVİKİYE U18E A+ FNL DGR
  SK: ERSİN ÇELİK    
       
18.01.2018 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GELECEK NESİL GENÇ KOLEJ BASKETBOL U16E A BGR
19:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U16E A DGR
20:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞYILDIZ U16E A DGR
  SK: FİKRET AYGÜN    
       
18.01.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTBOL AÇI GENÇLİK U14E AA AGR
19:00 FMV IŞIKSPOR İSTANBULSPOR U15E AA KL GR
20:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL MODA BASKETBOL ATLETİK U18E A AGR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
18.01.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FESA PAMUKSPOR U14E AA BGR
19:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U16E AA FNL GR
20:30 KIZILTOPRAK UPS U16E AA KL GR
  SK: ABBAS ÜNAY    
       
18.01.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MAVİ BİRLİK FMV IŞIKSPOR U18E A+ FNL DGR
19:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR BEYLERBEYİ U18E A+ FNL CGR
20:30 CSKA HALİÇ İSTANBUL MURAT PAŞAOĞLU U18E A+ FNL CGR
  SK: ALİ BOZOĞLU    
       
18.01.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEV ATAŞEHİR İTÜ U15E A+ FNL 2.GR
19:00 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK DEV ATAŞEHİR U13E A+ DGR
20:30 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK POTANIN KARTALLARI U16E A GGR
  SK: YAVUZ AKPULAT    
       
       
19.01.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A FNL GR
19:00 BEŞİKTAŞ BOĞAZİÇİ U14E AA AGR
20:30 BOSNA BASKET DEV ADAMLAR U18E A+ FNL AGR
  SK: YAKUP DUMAN    
       
19.01.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YILDIRIM BOSNA GALATASARAY U14E AA AGR
19:00 ANADOLU EFES GALATASARAY U16E AA FNL GR
20:30 DARÜŞŞAFAKA ANADOLU EFES U14E AA AGR
  SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
19.01.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ENKA BAKIRKÖY ASLAN U18E A BGR
19:00 SPOR FABRİKASI TRUVA GENÇLİK U18E A BGR
20:30 BORUSAN OTOMOTİV PERTEVNİYAL LİSESİ U18E A+ FNL CGR
  SK: BAKİ GÜNER    
       
19.01.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AKADEMİ İSTANBUL İTÜ U18E A+ FNL CGR
19:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL FESA U18E A+ FNL AGR
20:30 HAYDARPAŞA LİSESİ İSTANBUL ATA U18E A+ FNL DGR
  SK: ABBAS ÜNAY    
       
19.01.2018 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ FMV ERENKÖY IŞIK U15E AA FNL GR
19:00 İSTANBUL DSİ ERK BASKETBOL AKADEMİ U18E A+ FNL AGR
20:30 DOĞA KOLEJİ FLORYA ELİT U18E A+ FNL BGR
  SK: GÖKHAN ANGIN    
       
19.01.2018 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEĞİŞİM İSTANBUL TİCARET ODASI U15E AA FNL GR
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI BEST U18E A+ FNL BGR
20:30 ARMADA İSTANBULSPOR U18E A+ FNL AGR
  SK: HURŞİT CEM AKAN