Altyapılarda 7 Ocak Programı Ve Sonuçları

Altyapılarda 7 Ocak Programı Ve Sonuçları
Altyapılarda 7 Ocak 2017 Pazar günü oynanacak maçların programı ve alınan sonuçlar:
Bayrampaşa S.S.
U12E A+ AGR
10:00 İstbol (37) – Açı Gençlik (40)
U13E A DGR
11:30 Fenerbahçe Koleji (42) – Haydarpaşa Lisesi (48)
U14E A EGR
13:00 Pendik Yeditepe (52) – Ataşehir Gençlik (27)
U12E A AGR
14:30 İstanbul Basket (20) – İTÜ GVO Ayazağa (0)
U12K A
16:00 İstanbul Anka (43) – Galatasaray (47)
U11K A
17:30 Beşiktaş (48) – Fenerbahçe (68)
U15E A BGR
19:00 Kasımpaşa (35) – FYL (51)
Ahmet Cömert S.S.
U16K A KL GR
09:30 Pertevniyal (81) – Ege Mavisi (16)
U12K A
11:00 Kutup Yıldızı (74) – Sistem Gençlik (11)
U14E A DGR
12:30 Allstars İstanbul (45) – Armada (47)
U18K A KL GR
14:00 Dostlukspor (76) – Allstars İstanbul (64)
U12E A BGR
15:30 AYKA (28) – İstanbul Panterleri (41)
U12E A A GR
17:00 Pertevniyal L. (55) – Avrupa Karşıyaka (25)
U15E A A GR
18:30 UPS (46) – Avrupa Karşıyaka (34)
U15E A AGR
20:00 İstanbul Vardar (55) – Rotary 100. Yıl AND.L. (65)
Küçükçekmece S.S.
U13E A AGR
10:00 Şefkatgücü (37) – Beşyıldız (72)
U15E A AGR
11:30 Elit Atletik (57) – BEST (38)
13:00 Genç Kolej Basketbol (57) – Altıneller (75)
U14E A BGR
14:30 Bizimkent (55) – Rumeli Kupriva (48)
U13E A BGR
16:00 Emlak Konut (32) – Truva Gençlik (51)
17:30 Yıldırımspor Gençlik (22) – Moda Basketbol Atletik (74)
U12E A BGR
19:00 Bahçeşehir Bask. İht. (32) – Atakent Gençlik (58)
Caferağa S.S.
U11E AA
17:00 Pamukspor (42) – FMV Erenköy Işık (51)
U11E A+
18:30 Parlayan Yıldızlar (38) – Fesa (41)
U18K A KL GR
20:00 Genç İstanbulgücü (44) – Dinamo (64)
Maltepe S.S.
U11E A DGR
16:30 Tekyıldız (34) – Kurtköy Yıldızlar (53)
U16K A KL GR
18:00 Kurtköy Yıldızlar (20) – Küçükçekmece Basketbol (0)
19:30 Genç Paşabahçe (54) – İstanbul Kayaşehir (26)
Yakacık S.S.
U16E AA KL GR
13:00 İstanbul Marmara (54) – Kızıltoprak (78)
U18K A FNL GR
15:00 Fenerbahçe (20) – Bosna Basket (0)
U12E A DGR
16:30 İdealtepe (45) – Potanın Kartalları (25)
U11E A DGR
18:00 Takım Yıldızları (24) – Küçükyalı Gelişim (22)
19:30 Ataşehir Kartalları (41) – Boğaziçi (48)