Pupa Gelişim Ligi 6. Hafta Maç Programı

Pupa Gelişim Ligi 6. Hafta Maç Programı
PUPA GELİŞİM LİGİ 6. HAFTA MAÇ PROGRAMI
       
23 ARALIK CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
12:30 BAHÇ. YILDIZLAR AÇI GENÇLİK U11 MAVİ AVR BGR
13:45 BİZİMKENT AÇI GENÇLİK U12 MAVİ AVR AGR
15:00 ENKA BASKETS U12 MAVİ AVR BGR
16:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD HİSAR OKULLARI U11 MAVİ AVR CGR
17:30 HİSAR OKULLARI BEŞİKTAŞ BASK. AKD U12 MAVİ AVR AGR
18:45 AVRUPA KARŞIYAKA BAHÇ. BASK. İHT. U11 KIRMIZI GR
20:00 DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BEŞİKTAŞ U12 KIRMIZI AGR
       
23 ARALIK CUMARTESİ HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 BURSA YILDIZLARI DARÜŞŞAFAKA U12 KIRMIZI AGR
19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FENERBAHÇE U14 KIZLAR
20:15 ALYA BASKET FMV ERENKÖY IŞIK U14 MAVİ ASYA GR
       
24 ARALIK PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
12:30 KUTUP YILDIZI FMV ERENKÖY IŞIK SARI U12 BEYAZ BGR
13:45 FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBUL BASKET U11 KIRMIZI GR
15:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK ANADOLU EFES U12 KIRMIZI BGR
16:15 ANADOLU EFES ALLSTARS İSTANBUL U13 KIRMIZI GR
17:30 BAHÇ. BASK. İHT. BEYAZ ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U10 BEYAZ GR
18:45 ROTARY 100.YIL AND. LİS. BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U11 MAVİ AVR AGR
20:00 ORİON BASKETS U14 KIRMIZI GR
       
24 ARALIK PAZAR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 ÇEKMEKÖY GENÇLİK ALYA BASKET U13 MAVİ ASYA BGR
19:00 KAAN MAVİ BEYLERBEYİ U13 MAVİ ASYA BGR
20:15 KAAN KIRMIZI DEV ATAŞEHİR U13 MAVİ ASYA AGR
       
24 ARALIK PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
11:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAHÇ. YILDIZLARI MAVİ U10 BEYAZ GR
12:15 BEST BEŞİKTAŞ AKADEMİ SİYAH U13 BEYAZ AGR
13:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ GLOBAL SPOR KULÜBÜ U12 BEYAZ BGR
14:45 BAHÇ. BASK. İHT. TEŞVİKİYE U13 MAVİ AVR AGR
16:00 FMV IŞIKSPOR TEŞVİKİYE AKADEMİ U13 MAVİ AVR AGR
17:15 TEŞVİKİYE ÇAĞDAŞLAR U12 BEYAZ AGR
18:30 ÇAĞDAŞLAR BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14 BEYAZ GR
19:45 BEŞİKTAŞ AKADEMİ BASKETS U13 MAVİ AVR BGR
       
25 ARALIK PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
18:30 TED ÇATALCA BASKETBOL U16 MAVİ AVR GR
19:45 BEYOĞLUSPOR BAHÇ. YILDIZLARI U15 BEYAZ GR
       
25 ARALIK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 İTÜ PERTEVNİYAL U13 BEYAZ BGR
       
26 ARALIK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
19:00 HİSAR OKULLARI TEŞVİKİYE AKADEMİ U14 MAVİ AVR GR
20:15 TEŞVİKİYE AÇI GENÇLİK U18 AGR
       
27 ARALIK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 AÇI GENÇLİK KEMER COUNTRY U13 MAVİ AVR BGR
       
28 ARALIK PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
17:45 FENERBAHÇE TEŞVİKİYE AKADEMİ U16 KIZLAR
19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BUYAKA BASKET U16 BEYAZ GR
20:15 FENERBAHÇE AÇI GENÇLİK U14 KIRMIZI
       
29 ARALIK CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞİKTAŞ U14 KIZLAR
       
29 ARALIK CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
18:30 BEŞİKTAŞ AKADEMİ FLORYA ELİT U18 AGR
19:45 TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTBOL U18 BGR