Pupa Gelişim Ligi 5. Hafta Maç Programı

Pupa Gelişim Ligi 5. Hafta Maç Programı
 PUPA GELİŞİM LİGİ 5. HAFTA MAÇ PROGRAMI
       
16 ARALIK CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
12:30 AÇI GENÇLİK MAVİ BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U10 BEYAZ GR
13:45 İSTANBUL BASKET AÇI GENÇLİK U10 MAVİ GR
15:00 AÇI GENÇLİK FMV IŞIKSPOR U12 MAVİ AGR
16:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD. FMV IŞIKSPOR U11 MAVİ AVR CGR
17:30 KIRMIZI BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U10 BEYAZ GR
18:45 BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ İSTANBULSPOR U12 BEYAZ BGR
20:00 ÇAĞDAŞLAR GÖKKUŞAĞI KOLEJİ U12 BEYAZ AGR
       
16 ARALIK CUMARTESİ HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 ALYA BASKET ÜSKÜDAR BASKETBOL U15 MAVİ ASYA GR
19:00 FMV ERENKÖY IŞIK FENERBAHÇE U12 KIRMIZI BGR
20:15 İDEALTEPE İSTANBUL DSİ U12 KIRMIZI BGR
       
17 ARALIK PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
12:30 BAHÇ. BASK. İHT. MEF OKULLARI U13 MAVİ AVR AGR
13:45 ENKA DEV ATAŞEHİR U10 MAVİ GR
15:00 BAHÇ. YILDIZLARI ORİON U12 MAVİ AVR BGR
16:15 TED MİMAR SİNAN KOLEJİ U11 MAVİ AVR AGR
17:30 TED ÇORLU BELEDİYESİ U12 KIRMIZI AGR
18:45 FENERBAHÇE ÇORLU BELEDİYESİ U13 KIRMIZI GR
20:00 DEV ADAMLAR ROTARY 100.YIL AND. LİS. U13 BEYAZ GR
       
17 ARALIK PAZAR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
17:45 TEŞVİKİYE İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16 MAVİ ASYA GR
19:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U11 MAVİ ASYA GR
20:15 İSTANBULSPOR BEYLERBEYİ U18 BGR
       
17 ARALIK PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
19:00 GALATASARAY TEŞVİKİYE U14 KIRMIZI GR
20:15 TEŞVİKİYE BAHÇ. BASK. İHT. U15 MAVİ AVR GR
       
18 ARALIK PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
18:30 FONO KOLEJİ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14 BEYAZ GR
19:45 BAKIRKÖY ASLAN SİLİVRİ AKADEMİ U15 BEYAZ GR
       
18 ARALIK PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 AÇI GENÇLİK TED U15 MAVİ AVR GR
       
19 ARALIK SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 PERTEVNİYAL KAAN U18 AGR
       
20 ARALIK ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 HİSAR OKULLARI BAHÇ. YILDIZLARI U16 MAVİ AVR GR
       
21 ARALIK PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 BEYOĞLUSPOR BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16 BEYAZ GR
       
22 ARALIK CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
20:15 BEYOĞLUSPOR SARIYER BELEDİYESİ U18 AGR
       
22 ARALIK CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
18:30 BORUSAN OTOMOTİV DARÜŞŞAFAKA U13 KIRMIZI GR
19:45 TİME OUT ÇAĞDAŞLAR U16 BEYAZ GR